POLATLI HABERLERİ / Ankara

 • Yolcu Taşımacılığı Hizmeti Verilecek Demiryolu Hatları Belirlendi Kamu hizmeti yükümlülüğü kapsamında yolcu taşımacılığı hizmeti verecek demiryolu hatları belirlendi.
 • Kadınlar Hentbolda Türkiye Kupası Sahibini Bulacak Türkiye Kupası Dörtlü Final organizasyonu yarın Eskişehir'de başlayacak Dörtlü Final'de Kastamonu Belediyespor, Muratpaşa Belediyespor, Polatlı Belediyespor ve İzmir Büyükşehir Belediyespor mücadele edecek.
 • Gordion'un UNESCO Dünya Mirası'na Alınması İçin Düzenlenen 'Uluslararası Gordion Yarı Maratonu' Polatlı'da Yapıldı Tarihte Frigler olarak bilinen uygarlığın başkenti Gordion’un UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınması için düzenlenen Uluslararası Gordion Yarı Maratonu, Ankara’nın Polatlı ilçesinde düzenlendi.
 • Uluslararası Gordion Yarı Maratonu Gordion'un UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınması çalışmaları kapsamında düzenlenen yarı maraton, Ankara’nın Polatlı ilçesinde yapıldı.
 • Ankara'ya 96 Milyon Liralık Yatırım Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Ankara’ya yapılan projelerle 96 milyon liralık yatırım kazandırıldığını söyledi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ise, “Yeni pakette yeni fırsatlar var. Borcu olan tarım Bağ-Kur’lular yeniden yapılandırılacak. Tarım işçilerine geçmiş donemde ek-5’le alakalı düzenlemeler hayata geçecek, daha avantajlı olacak. İlk defa girişimcilik faaliyetlerine başlayacak Bağ-Kur’lu gençlerin 1 yıl boyunca sigortaları SGK tarafından karşılanacak” diye konuştu.
 • Karayollarında Durum Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Hentbolda Kadınlar Türkiye Kupası Eşleşmeleri Belirlendi Dörtlü Final müsabakaları 910 Mayıs'ta Eskişehir'de oynanacak.
 • Jandarma MI-17 Helikopteriyle Bir İlke İmza Attı Jandarma Genel Komutanlığının sosyal medya hesaplarından, Türkiye'de ilk defa arka kapağı sökülerek uçurulan MI17 helikopterinden jandarma paraşütçülerinin serbest atlayış görüntüleri paylaşıldı.
 • Çiftçilerin Mağduriyetini KDK Çözdü Eskikarsaklı Mahallesi'ndeki çiftçiler, borçları nedeniyle elektriğin kesildiği ve 4 yıldır topraklarında sulama yapamadıkları gerekçesiyle KDK'ye başvurdu KDK'nin TEDAŞ ve Enerjisa Başkent Elektrik yetkilileri ile yaptığı görüşme sonucu ödeme planında anlaşma sağlanarak çiftçilerin mağduriyeti giderildi.
 • UKON 4. Genel Kurulu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Pakdil: 'Nisan yağışları maalesef yeteri kadar olmadı ve gecikti. İnşallah yağışlar bir an önce gelir ve gerek insan gıdası gerek yem sanayinin ham maddesi olan hububat üretimi beklediğimiz şekilde olur' 'Şu anda bitkinin gelişimi itibarıyla baktığımızda geriye gidiş olmazsa kuraklık riskinin ortadan kalkması durumunda belki de rekor bir üretim dahi olabilecek' UKON Yönetim Kurulu Başkanı Hacıince: 'Kırmızı ette fiyatların artmasının temel sebebi hayvan sayısının az olmasıdır'
 • Polatlı'da JÖAK Ve THK'den Gösteri Ankara’nın Polatlı ilçesinde, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) paraşüt timi ile Türk Hava Kurumu (THK) paramotor ekibi gösteri sundu.
 • Başkentteki Davalarda 604 Darbeciye Hapis Cezası Verildi FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe teşebbüsü sonrası Ankara'da açılan darbe girişimi davalarında bugüne kadar 604 darbeci, ağırlaştırılmış müebbet ve müebbet hapisle çeşitli sürelerde hapis cezalarına çarptırıldı Davalarda çoğu er ve askeri öğrenci 223 sanık beraat etti.
 • Gebzeli Öğrenciler Polatlı'da Fidan Dikti Gebze İlçe Belediyesinin gerçekleştirdiği "41 Genç 41 Gelecek" Projesi kapsamında öğrenciler, Polatlı'da 250 fidanı toprakla buluşturdu.
 • Darbecilere 137 Davada Ceza Yağdı FETÖ'nün darbe girişimine yönelik açılan 285 davadan karara bağlanan 137'sinde 889'u ömür boyu olmak üzere bin 393 sanık hakkında hapis cezasına hükmedildi Ömür boyu hapis cezası alan sanıklardan 392'si ağırlaştırılmış müebbet, 497'si ise müebbet hapis cezasına çarptırıldı Karara bağlanan davalarda 504 sanığa, 1 yıl 2 ay ile 20 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi.
 • Polatlı darbe davasında karar 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara’nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında görevli 328 sanık hakkında açılan davada karar açıklandı. Mahkeme 27 sanığa ağırlaştırılmış müebbet, 20 sanığa müebbet, 217 sanığa ise 20 yıl ile 12 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezası verdi. Heyet, 64 sanığın ise beraatine hükmetti.
 • Polatlı'daki Darbe Davasında Karar 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara’nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında görevli 328 sanık hakkında açılan davada karar açıklandı. Mahkeme 27 sanığa ağırlaştırılmış müebbet, 20 sanığa müebbet, 217 sanığa ise 20 yıl ile 12 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezası verdi. Heyet, 64 sanığın ise beraatine hükmetti.
 • GÜNDEM / 19 Nisan 2018 ANADOLU AJANSI.
 • GÜNDEM ÖZETİ / 19 Nisan 2018 ANADOLU AJANSI.
 • Kadınlar Hentbolda Kupanın Son Yarı Finalisti Belli Olacak Kadınlar Türkiye Kupası çeyrek final serisi ilk maçında, Ardeşen Gençlik ile Kastamonu Belediyespor yarın karşı karşıya gelecek.
 • Darbenin Seyrini Değiştiren Halisdemir'in Davası Karara Bağlanıyor Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirmek isteyen darbeci general Semih Terzi'yi vurarak darbe girişiminin seyrini değiştiren Astsubay Halisdemir'in şehit edilmesine ilişkin davada karar, 19 Nisan'da açıklanacak Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'ndaki eylemlere ilişkin 328 sanığın yargılandığı davada da kararın 19 Nisan'da verilmesi bekleniyor
 • Karayollarında Durum Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Polatlı Darbe Davasında Son Savunmalar Tamamlandı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'ndaki eylemlere ilişkin davada, sanıkların son savunmaları tamamlandı
 • Polatlı Davasında Son Savunmalar Alınıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davaya devam edildi Davanın yarınki duruşmasında, sanık ve avukatlarının, cumhuriyet savcısının esasa ilişkin savunmalarını tamamlaması bekleniyor
 • GÜNDEM ÖZETİ / 11 Nisan 2018 ANADOLU AJANSI.
 • Türkiye Kupası'nda 3 Yarı Finalist Yarın Belli Olacak Kadınlar hentbolda Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçlarından üçü yarın oynanacak.
 • Polatlı Darbe Davasında Son Savunmalar Alınıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davaya devam edildi Bugüne kadar görülen duruşmalarda 257 sanık, son savunmasını yaptı
 • Polatlı Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanıklar ve avukatları, cumhuriyet savcısının esasa ilişkin mütalaasına karşı savunma yaptı
 • Başkentli Hanımların Kültür Ve Tarih Gezisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokalleri üyelerinin yıl boyu farklı kültür ve tarihleri tanıma imkanı elde ettiği kültür gezilerinin adresi bu kez Polatlı oldu.
 • Polatlı Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada, sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarına devam edildi
 • Polatlı Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam edildi
 • Kadınlar Hentbolda Kupa Heyecanı Kadınlar Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçlarından üçü yarın oynanacak.
 • Kalp Krizi Geçiren Yolcuyu Hastaneye Yetiştirdi Ankara’da EGO otobüsünde şoförlük yapan Fevzi Bölükbaşı, fenalaşan yolcusunun kalp krizi geçirdiğini fark edince aracını hastaneye çekti.
 • Kahraman Şoför Kalp Krizi Geçiren Yolcusu İçin Direksiyonu Hastaneye Kırdı Ankara’da EGO otobüsünde şoförlük yapan Fevzi Bölükbaşı, fenalaşan yolcusunun kalp krizi geçirdiğini fark edince aracını yolcularla birlikte hastaneye çekti. Kahraman şoförün yolcuyu hastaneye yetiştirme ve otobüsteki yolcuların hastaya müdahale etme anı saniye saniye güvenlik kameralarınca kaydedildi.
 • 'SGK'de İlk Gayrimenkulü Satan Kılıçdaroğlu' Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu: 'Geçmişten beri SGK'de gayrimenkuller hep satılmış. Çok ilginçtir, 'SGK gayrimenkul satıyor, batıyor' diyenlerin geçmişine baktığımız zaman SGK'de ilk gayrimenkulü satan Kemal Kılıçdaroğlu. Yani gayrimenkul satışı onun döneminde başlamış, belgesi var ve yönetim kurulu üyelerinin şerhine rağmen' 'Eski hükümlü kardeşlerimiz, daha önce taşeronda çalışanlarla ilgili yaşanan şu andaki hukuki karışıklık durumunu da gidermiş olacağız. Taşeronla ilgili süreci tamamladıktan sonra 3 Nisan itibarıyla onlarla ilgili süreci de başlatmış olacağız'
 • GÜNDEM / 31 Mart 2018 ANADOLU AJANSI.
 • GÜNDEM ÖZETİ / 31 Mart 2018 ANADOLU AJANSI.
 • Polatlı Darbe Davasında Sanıklar Son Savunmalarını Yapıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada bugüne kadar 170 sanık savunma yaptı Savunması alınanlar arasında eski tümgeneral Ünlü ile askerlere 'Sizi engelleyenlere ateş edin' emri verdiği iddia edilen eski albay Pesek de bulunuyor
 • Tarım İşçilerini Taşıyan Servis Kaza Yaptı Açıklaması 1 Ölü 25 Yaralı Ankara’nın Polatlı ilçesinde tarım işçilerini taşıyan servis minibüsü kaza yaptı. Kazada 1 kişi öldü, 25 kişi yaralandı.
 • Kurtuluş Savaşı'nın Hiç Yayınlanmamış Görüntüleriyle 'Son Kale Polatlı Belgeseli' Atılım Üniversitesi, Başkent Ankara olmak üzere tarihi ve kültürel değerleri yaşamak ve yaşatmak adına, daha önce hiç kullanılmamış görüntülerle "Son Kale Polatlı Belgeseli"ni gösterime sundu.
 • Ankara'da Tarım İşçilerini Taşıyan Servis Kaza Yaptı Açıklaması 1 Ölü 25 Yaralı Ankara’nın Polatlı ilçesinde tarım işçilerini taşıyan servis minibüsü kaza yaptı. Kazada 1 kişi öldü, 25 kişi yaralandı.
 • Polatlı'da İşçi Servisi Kazası Açıklaması 1 Ölü, 21 Yaralı Ankara’nın Polatlı ilçesinde tarım işçilerini taşıyan servis minibüsü kaza yaptı. Kazada 1 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
 • Polatlı Emniyetinden Dolandırıcılık Operasyonu Ankara’nın Polatlı ilçesinde tefecilik ve dolandırıcılık olaylarına karıştıkları şüphesiyle takibe alınan 9 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda şahıslar, çok sayıda karşılıksız çek ve mühimmatla birlikte yakalandı.
 • Özel Kuvvetler Komutanlığı Öğrencileri Polatlı'yı Gezdi Özel Kuvvetler Komutanlığı öğrencileri, Polatlı ilçesindeki müze ve anıtları gezdi.
 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanık savunmalarının alınmasına devam edildi
 • Sözde 'Ankara Sıkıyönetim Komutanı' Savunma Yaptı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada, 'yurtta sulh konseyi' üyelerinden olduğu belirtilen ve atama listesinde sözde 'Ankara sıkıyönetim komutanı' olarak görevlendirilen eski tümgeneral Ünlü savunma yaptı Darbe girişimini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın televizyondaki açıklamalarından öğrendiğini öne süren Ünlü, sözde atama listesinde adının yer alması hususunda 'Bilgim dışındadır' iddiasında bulundu Sanık Ünlü, firari eski tuğgeneral Kalyoncu'ya eylemlerinden vazgeçmeleri ve dışarı çıkan askerleri birliğe çağırmasını istediğinde Kalyoncu'nun, 'Gerekirse intihar ederim yine de vazgeçmem' dediğini anlattı
 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Eylemleri Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 330 sanıklı davada, araçlarla kışladan çıkan iki eski üsteğmenin, 'Gerekirse silah kullanın' dediğini belirttikleri eski yüzbaşı Doğan, esas hakkındaki savunmasını yaptı Davaya yarın devam edilecek
 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam ediliyor
 • Polatlı Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanık ve avukatları savcının esasa ilişkin mütalaasına karşı savunma yaptı
 • Selaları Susturan Yarbay Komutanlarını Suçladı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada son savunmasını yapan sanık eski Yarbay Ceyhan, selaların susturulması emrini eski Tuğgeneral Aygün ve Albay Karslı'dan aldığını öne sürdü
 • 81 yaşındaki adamı eşinin sevgilisi öldürmüş Ankara’da 2013 yılında meydana gelen trafik kazasında ölen 81 yaşındaki adamın kazaya kurban gitmediği, 55 yaşındaki eşi ile sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • Sevgilisiyle Plan Yapıp, 81 Yaşındaki Kocasını Kaza Süsü Vererek Öldürttü Ankara’da 2013 yılında meydana gelen trafik kazasında ölen 81 yaşındaki adamın kazaya kurban gitmediği, 55 yaşındaki eşi ile sevgilisi tarafından öldürülüp kaza süsü verildiği ortaya çıktı. Haklarında dava açılan sevgililere müebbet hapis cezası verildi.
 • TBMM Genel Kurulunda İstiklal Marşı'nın Kabul Edilmesinin 97. Yıl Dönümü Anıldı TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, "Dünyada hiç bir milletinin milli marşının olmadığı şeklinde istiklal ve bağımsızlık mücadelesi sonrası değil, öncesinde yazılıp kabul edilmesiyle de kurucu, yön gösterici, ümit verici bir metin olarak İstiklal Marşımız eşsizdir. Milletimizin milli ve manevi değerlerini gelecek nesillere aktaran değerli şahsiyetlerden biri olan Mehmet Akif Ersoy, İstiklal Savaşı’nın zor zamanlarında tüm millete ve siperler ümit aşılamıştır" dedi.
 • A Milli Kadın Hentbol Takımı'nda Ünsal Dönemi Milli takımda başantrenörlük görevine Birol Ünsal getirildi.
 • GÜNDEM ÖZETİ / 28 Şubat 2018 ANADOLU AJANSI.
 • Akıncı Üssü Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 473 sanığın yargılanmasına devam edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağının iniş yapmasını engellemekle görevlendirildiği ve başkentte alçak uçuş yaptığı öne sürülen eski pilot kurmay yüzbaşı Hazinedar, olay gecesi kule ve diğer pilotlarla yaptığı belirlenen telsiz görüşmelerini reddetti.
 • Üzerine Mermer Düşen Genç Hayatını Kaybetti Ankara’nın Polatlı ilçesinde üzerine mermer düşen genç hayatını kaybetti. Gencin askerden izne geldiği öğrenildi.
 • Hentbol Açıklaması Türkiye Kupası Kupada çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.
 • Hentbol Açıklaması Toplu Sonuç Kadınlar Süper Lig'in 18. hafta mücadelesinde 4 maç yapıldı
 • Hentbolda Türkiye Kupası Eşleşmeleri Belli Oluyor Erkekler ve kadınlarda çeyrek final kura çekimi 19 Şubat Pazartesi günü THF Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.
 • 267 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi Ankara Polatlı’daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında darbe girişimi sırasında yaşanan eylemlere ilişkin 330 sanık hakkında açılan davada, 267 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.
 • Ankara Polatlı'daki Darbe Davasında 267 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi Ankara Polatlı’daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında darbe girişimi sırasında yaşanan eylemlere ilişkin 330 sanık hakkında açılan davada, 267 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.
 • Polatlı Darbe Davasında 267 Kişiye Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi Darbe girişiminde 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada esasa ilişkin mütalaasını açıklayan savcı, 267 sanığın ağırlaştırılmış müebbetle cezalandırılmasını istedi Savcı olay tarihinde vatani görevini yapan 62 er ve erbaş ile 1 sivil memurun suç işleme kastı ile hareket etmediklerini belirterek beraatilerini talep etti
 • Ankara'da Trafik Kazası Açıklaması 2 Yaralı Başkent'te meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • Polatlı'dan Gelen Köpekler Sağlıklarına Kavuşuyor Çankaya Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ciddi bir tedavi ve bakıma muhtaç olan köpekler sağlıklarına kavuştu. Bir müddet daha gözetim altında tutulacak olan hayvanlar, daha sonra Polatlı’ya gönderilecek.
 • Hentbol Açıklaması Türkiye Kupası Kupada 2. tur mücadelesinde kadınlarda 6, erkeklerde ise 3 maç oynandı
 • FETÖ'nün 'Polatlı Mütevelli Heyeti' Davası Örgütün sözde Polatlı imamı Ramazan Yumak ile Aralık 2016'da kayyum atanan Bakpiliç'in büyük ortağı Mehmet Hanefi Bak'ın da aralarında bulunduğu 29 sanıklı davada, tutuklu 5 sanıktan 4'ünün tahliyesi kararlaştırıldı.
 • Ümitköy-Polatlı Belediye Otobüs Seferleri Yarın Başlayacak .
 • EGO'dan Polatlı'ya Otobüs Hattı Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Polatlı-Ümitköy Metro İstasyonu arasında 31 Ocak Çarşamba gününden itibaren otobüs seferlerini başlatıyor.
 • Hentbol Açıklaması Türkiye Kupası Kupada 2. tur mücadelesi yarın başlayacak
 • Hentbol Açıklaması Toplu Sonuç Kadınlar Süper Lig ve Erkekler Süper Lig'e 15. hafta müsabakalarıyla devam edildi
 1  2  ...  22  23 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !