POLATLI HABERLERİ / Ankara

 • Mehmetçik Vakfından 'Kültür Gezisi' Türkiye'nin 81 ilinden 80 şehit ve gazi çocukları Ankara'da tarihi yerleri ziyaret etti.
 • Polatlı'da Kaçak İçki Operasyonu Polatlı ilçesinde bir ev ve iş yerine düzenlenen operasyonda 125 şişe kaçak içki ele geçirildi Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
 • Ankara'da Kaçak 124 Şişe İçki Ele Geçirildi Ankara’nın Polatlı ilçesinde gerçekleştirilen kaçak içki operasyonunda 5 kişi gözaltına alınırken, 125 şişe kaçak içki ele geçirildi.
 • 'Dökülen Her Gözyaşının Bedelini Ödeteceğiz' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı: '(Çocuk katillerinin cezalandırılması) Bizim için istişare ve milletimizin talepleri çok önemli ancak dikkatli hareket etmemiz lazım. Mesele cezayı artırmanın yanı sıra kötü olaylar yaşanmadan önüne geçmektir” 'Onların (Eylül'ün ailesi) dökmüş olduğu her bir gözyaşının bedelini ödeteceğiz. Ailelerin aynı acıları bir daha yaşamaması için üzerimize düşeni yapmak için gece gündüz çalışacağız'
 • Curlingde Uluslararası İlk Türk Hakem Dünya Curling Federasyonu tarafından düzenlenen ileri düzey hakemlik kursunu Almanya'da başarıyla tamamlayan ve sertifikasını alan Yusuf Dumlu, federasyonun ilk uluslararası hakemi oldu Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Kenan Şebin:'Yusuf Dumlu uluslararası hakemlik sertifikası alan ilk hakemimiz oldu. Bu kardeşimiz uluslararası müsabakalarda görev alacak'
 • Minik Eylül'ü Öldürüp Amcasına Kahvaltıya Gitmişler Ankara’nın Polatlı ilçesinde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’yı öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur Koçyiğit ve annesinin, olay günü Eylül’ün amcası Ahmet Yağlıkara’nın evine giderek kendisine kahvaltı hazırlamasını istediği ortaya çıktı.
 • Karayollarında Durum Karayollarının heyelan meydana gelen, yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Kılıçdaroğlu, Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde kaybolduktan 8 gün sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Kılıçdaroğlu, Acımasızca Katledilen Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Bakan Yılmaz Açıklaması 'Bu Bir Cinnet Halidir, Aklı Başında Olan Normal Bir İnsanın Yapabileceği Bir Husus Değildir' Acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Bu bir cinnet halidir, aklı başında olan normal bir insanın yapabileceği bir husus değildir. Bir Eylül’ü kaybettik, bir başka Eylül’ü kaybetmeyelim” dedi.
 • Bakan Yılmaz'dan Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyareti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: 'Bu olayın bir daha olmaması için eğitimde, okulda, ailede, çevrede mutlaka yapılması gerekenler vardır. Bundan sonra böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için ilim adamlarımızın, söz söyleme hakkı olanların söyleyeceklerini mutlaka dikkate alarak, gerek hükümet gerekse meclis olarak biz üzerimize düşeni yapacağız'
 • Eylül'ün Babası Açıklaması Cani, Yavrumu Boğarak Öldürmüş Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, cinayetle ilgili Adli Tıp’tan gelen bilgilere göre, “Cani, yavrumu boğarak öldürmüş" dedi.
 • Eylül'ün Babasından Yürek Yakan Sözler Açıklaması 'Cani, Yavrumu Boğarak Öldürmüş' Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği ortaya çıkan ve cansız bedeni bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, kızının mezarını yalnız bırakmamak için uzun bir süre daha köyden ayrılmama kararı aldıklarını belirti. Baba Yağlıkara, kızının Polatlı’ya taşınmayı çok isteğini ama nasip olmadığını belirterek, ikamet ettikleri Bursa’dan Ankara’nın Polatlı ilçesine taşınma kararı aldıklarını söyledi. Yağlıkara cinayetle ilgili Adli Tıp’tan gelen bilgilere göre, “Cani, yavrumu boğarak öldürmüş" dedi.
 • GÜNDEM / 5 Temmuz 2018 ANADOLU AJANSI.
 • GÜNCELLEME - Minik Eylül'ün Katil Zanlısının Annesi De Tutuklandı Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 8 gün sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan katil zanlısının annesi de tutuklanarak cezaevine gönderildi Böylece soruşturma kapsamında tutuklu sayısı 2'ye yükseldi Katil zanlısının eşi ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı KATİL ZANLISININ EŞİNİN SERBEST BIRAKILDIĞI BİLGİSİ EKLENDİ.
 • Minik Eylül'ün Katil Zanlısının Annesi De Tutuklandı Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 8 gün sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan katil zanlısının annesi de tutuklanarak cezaevine gönderildi Böylece soruşturma kapsamında tutuklu sayısı 2'ye yükseldi.
 • Eylül Cinayeti Soruşturmasında Yeni Gelişme Ankara’da kaybolduktan bir süre sonra cesedine ulaşılan Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin gözaltına alınan zanlının annesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Eylül Cinayetine İlişkin Yeni Gelişme Ankara’da kaybolduktan bir süre sonra cesedine ulaşılan Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin gözaltına alınan zanlının annesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Eylül Cinayetinin Zanlısı Telefon Sinyaline Takıldı Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde kaybolduktan 8 gün sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara cinayetinin zanlısına ait cep telefonu sinyalinin, görgü tanığının verdiği bilgideki yer ve saat ile eşleştiği öğrenildi Arama çalışmalarında kullanılan iz takip ve kadavra arama köpeklerinin, köstebek çukurundan yayılan kokuya tepki vermesi üzerine, küçük kızın cansız bedenine ulaşıldı Olayın faili olarak tutuklanan U.K'nın, elektrik direği dikmek için açtığı çukurun bir kısmını özellikle kapatmadığı tespit edilirken, bu durum cinayetin önceden planlandığı iddiasını gündeme getirdi
 • Kılıçdaroğlu'ndan Eylül Ve Leyla'nın Ailesine Başsağlığı Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Polatlı’da öldürülen Eylül Yağlıkara’nın babası Halil İbrahim Yağlıkara ile Ağrı’da hayatını kaybeden Leyla Aydemir’in dedesi Ahmet Aydemir ile telefonda görüşerek başsağlığı diledi.
 • Eylül Ve Leyla'nın Ailesine Taziye Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Polatlı’da öldürülen Eylül Yağlıkara’nın babası Halil İbrahim Yağlıkara ile Ağrı’da hayatını kaybeden Leyla Aydemir’in dedesi Ahmet Aydemir ile telefonda görüşerek başsağlığı diledi.
 • Acılı Babalar Telefonda Konuştu Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra acımasız şekilde öldürüldüğü anlaşılan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir’i arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Hüzünlü baba İbrahim Yağlıkara, "Bu olay zaten Türkiye’nin olayı oldu, Türkiye’nin Eylül’ü oldu" dedi.
 • 'Bayrakdar'ın Çakıcı'yı Ziyaretimizle İlişkilendirilmesi İzaha Muhtaçtır' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Erdoğan Bayrakdar'ın bugün görevinden alınarak Ankara Cumhuriyet Savcılığına atanması HSK Birinci Dairesinin tasarrufudur. Fakat bu idari tasarrufun Sayın Çakıcı'yı ziyaretimizle ilişkilendirilmesi kuşkusuz yanlıştır, izaha muhtaçtır' 'Sayın Başsavcının görevden alınmasının arkasında yatan asıl gerçek ve gerekçenin bizim ziyaretimizle ilgisi olmadığına inanmak istediğimi özellikle belirtmek istiyorum. Bu durumun vuzuha ermesi, tavzih ve telafi edilmesi arzum ve beklentimdir' '(Küçük Eylül ve Leyla'nın cesetlerinin bulunması) Çocuk katillerinin en ağır, en şiddetli ölçüde cezalandırılması kaçınılmaz bir adalet ihtiyacı, ihmal edilemeyecek insanlık ve şeref görevidir. Bunun da sonuna kadar takipçisi olacağımızı herkes bilmelidir'
 • Avcılar Ankara'da Buluştu Ankara Üçpınar mevkinde gerçekleşen Av ve Doğa Festivali’nde Türkiye’nin dört bir köşesinden avcılar bir araya geldi.
 • 'Eryaman Stadı'nın Yüzde 70'İ Bitti' Ankara Büyükşehir Belediyesi Kontrol Amiri Selim Özyalçın: 'İlk amacımız sezona yetişmesiydi ama bazı aksaklıklar çıkıyor haliyle. En kısa sürede bitireceğiz' Ankaragücü Kulübü Basın Sözcüsü Tuna Yılmaz: 'Eğer yetkililer bize olumlu cevap verirse Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesinin düzenleyeceği kupa maçlarıyla birlikte Eryaman Stadı yetişene kadar maçlarımızı 19 Mayıs Stadı'nda oynamayı planlıyoruz'
 • Eylül'ün Katil Zanlısı Yeniden Sorgulanacak Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde Eylül Yağlıkara’yı (8) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur K., küçük kızın cesedinin bulunması nedeniyle tekrar sorguya alınacak.
 • Küçük Eylül'ü Öldürmekle Suçlanan Şüpheli Tekrar Sorguya Alınacak Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde Eylül Yağlıkara’yı (8) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur K., küçük kızın cesedinin bulunması nedeniyle tekrar sorguya alınacak.
 • Ankara'da Av Ve Doğa Festivali Polatlı ilçesinde dördüncüsü düzenlenen ''Game Fair Av ve Doğa Festivali'' gerçekleştirildi.
 • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Açıklaması 'Bu Cahiliye Vahşetine Ve Sapkınlığına Karşı Adalet Mutlaka Tecelli Edecektir' Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara Polatlı’da hunharca katledilen minik Eylül için taziye mesajı yayınladı. Erbaş, mesajında aileye başsağlığı dileyerek, “Akıl, izan, iman ve vicdan sahibi herkesi, çocukların her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olmaya davet ediyorum” dedi.
 • Diyanet İşleri Başkanı'ndan 'Leyla' Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara’nın Polatlı ilçesinde acımasızca katledilen Leyla ile ilgili, “Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Bu cahiliye vahşetine ve sapkınlığına karşı adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.
 • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Katledilen Leyla İle İlgili Açıklama Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara’nın Polatlı ilçesinde acımasızca katledilen Leyla ile ilgili, “Maalesef Ankara Polatlı’da bir yavrumuz vahşice katledildi. Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Bu cahiliye vahşetine ve sapkınlığına karşı adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.
 • Erbaş'tan Küçük Eylül İçin Taziye Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: 'Akıl, izan, iman ve vicdan sahibi herkesi, çocukların maddi ve manevi anlamda her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olmaya davet ediyorum'.
 • 8 Yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın Öldürülmesi Ankara Valisi Ercan Topaca:'Şu an itibariyle 1 tutuklu, 4 de gözaltında olan şahıs var. Bunların sorgulaması devam ediyor, ifadelerini alıyoruz' 'Muhtemeldir ki başka bu olayı gören, bilen, bir şekilde dolaylı da olsa bilgisi olanlar çıkabilir. Onların da bilgisini aldıktan sonra savcılığımız iddianame düzenleyerek mahkemeye gönderecektir' 'Nedenin kişilik bozukluğu olabileceğini düşünüyorum. Onun dışında şu aşamada bizim tespit ettiğimiz husus yok'
 • 'Boğularak Öldürüldüğünü Tahmin Ediyoruz' Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, 1 kişinin tutuklandığını, 4 kişinin de gözaltında olduğunu söyledi. Eylül’ün boğularak öldürüldüğünü tahmin ettiklerini ifade eden Topaca, cinsel istismar konusunda da şu an için net bir bilginin olmadığını bildirdi.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Eylül'ün Cinayetine İlişkin Açıklama Açıklaması 'Boğularak Öldürüldüğünü Tahmin Ediyoruz' Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, 1 kişinin tutuklandığını, 4 kişinin de gözaltında olduğunu söyledi. Eylül’ün boğularak öldürüldüğünü tahmin ettiklerini ifade eden Topaca, cinsel istismar konusunda da şu an için net bir bilginin olmadığını bildirdi.
 • Küçük Eylül Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde 22 Haziran'da kaybolan ve dün cesedi bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara defnedildi.
 • Minik Eylül Toprağa Verildi Ankara’nın Polatlı ilçesinde 7 gün önce kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü halde bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara, kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
 • Bahçeli'den İdam Çağrısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, "Çocuk katilleriyle mücadele değil, savaşmak lazımdır. Ve bu savaş kazanılmalıdır, kazanılacaktır. İdamsa idam, cezaysa en ağır ceza, tecritse tecrit; gereği her neyse alçak barbarlara revadır, layık oldukları akıbet de bellidir" dedi.
 • 'Eylül'le Birlikte Vicdan, İnsanlık, Hayaller Katledildi' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:'Eylül hunharca katledildi, bununla birlikte vicdan katledildi, insanlık katledildi, hayaller katledildi. Korkak katiller bir kez daha milli gönülleri heder etti, kedere boğdu' 'İdam bile katiller için kurtuluştur. Bu rezillere öyle bir bedel ödetmeliyiz ki yankısı yedi cetlerinden hissedilmelidir. Çocuk katilleriyle mücadele değil, savaşmak lazımdır. Ve bu savaş kazanılmalıdır, kazanılacaktır' 'İdamsa idam, cezaysa en ağır ceza, tecritse tecrit, gereği her neyse alçak barbarlara revadır, layık oldukları akıbet de bellidir. Bundan kaçamayacaklar, korkaklıklarının, hıyanetlerinin her türlü sonuçlarına katlanacaklardır'
 • Eylül'ün Katil Zanlısı İçin 'İdam' İstediler Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesini telin etmek için Ankara'nın Polatlı ilçesinde toplanan vatandaşlar, 'çocuk tecavüzü ve cinayeti faillerine idam cezası' talep etti.
 • Bahçeli'den 'Eylül Cinayeti'ne Sert Tepki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, "Eylül’ün hesabını nasıl vereceğiz? Eylül’lere musallat olan şerefsizlere nereye kadar tahammül göstereceğiz? Hakikaten çok üzgünüm. Bir yanda minik bir köpeğin dört bacağıyla birlikte kuyruğu kesilir ve ölüme bırakılır, diğer yanda küçük çocuklar hedef haline gelir. Nasıl bu duruma düştük? Böyle gidemeyiz, bu şekilde daha fazla mesafe alamayız" dedi.
 • Eylül'ün Otopsi İşlemleri Sona Erdi Ankara'nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran'da kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü bulunan Eylül Yağlıkara'nın Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemleri sona erdi Yakınları tarafından teslim alınan küçük kızın cenazesi, bugün ikindi namazının ardından toprağa verilecek.
 • Minik Eylül'ün Cenazesi İkindi Namazında Defnedilecek Ankara’nın Polatlı ilçesinde 7 gün önce kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü halde bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nin cenazesi bugün ikindi namazının ardından defnedilecek.
 • Eylül'ün Cenazesi Yarın Defnedilecek Ankara'nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran'da kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü bulunan Eylül Yağlıkara'nın otopsisi sürüyor Küçük kızın cenazesi, otopsinin tamamlanmasının ardından yarın köyünün mezarlığında toprağa verilecek.
 • Minik Eylül'ün Cansız Bedenine Ulaşıldı Ankara’da 22 Haziran’dan beri kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Karayollarında Durum Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Günlerdir Aranan Minik Eylül'ün Cansız Bedenine Ulaşıldı Ankara’da 22 Haziran’dan beridir kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Küçük Eylül'ün Cesedine Ulaşıldı Ankara Valisi Ercan Topaca: 'Biz onun (Eylül Yağlıkara) canlı şekilde bulunup, onun haberinin verilmesini çok arzu ederdik ama maalesef şu anki yapılan tespitler, bu yavrumuzun katledildiği yönündedir' 'Olayın ayrıntıları, nasıl oldu? Başka yardım eden var mı, yok mu? Onlar henüz tespit edilmiş değil' 'Teknik ve hukuki deliller, bizi kime götürüyorsa teknik anlamda kim bu olaya, bu kişiye, bu müessif olayı yaparken yardım etmişse, destek olmuşsa onlar da açığa çıkacaktır'.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Cesedi Bulunan Küçük Eylül'le İlgili Açıklama Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cesedi, Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu. Ankara Valisi Ercan Topaca, "Maalesef şu anki yapılan tespitler bu yavrumuzun katledildiği yönündedir. Köyümüzün çıkışında bir elektrik direğinin altında tespit yapıldı ve çıkarıldı. Çocuğumuzun üzerindeki elbiseler ve diğer şeyler çocuğumuzun olduğunu doğruluyor. Net bir şekilde bu olayın bu kişi (tutuklanan U.K.) tarafından yapıldığı yönünde kanaatimiz var. Yavrumuzun gömüldüğü alandaki eletrik direğini de kendisi dikmiş" dedi.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Eylül Cinayetine İlişkin Açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül cinayetine ilişkin, "Eylül’ün bulundu haberinini verilmesini çok arzu ederdik. Ama yavrumuzun katlediği yönündedir" dedi.
 • 1 Haftadır Haber Alınamayan Küçük Eylül'ün Cesedi Bulundu Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cesedi, Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu.
 • Eylül İle İlgili Yeni Gelişme Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül’den 7 gündür haber alınamıyor. Uğur K.’nin evinin önünde bulunan 2. arabasında gece saatlerinde kriminal inceleme yapılırken, cezaevinde bulunan Uğur K., Eylül’ün kaybolduğu gün köylülerle arama çalışmalarına katılmış.
 • 7 Gündür Haber Alınamayan Eylül İle İlgili Yeni Gelişme Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül’den 7 gündür haber alınamıyor. Öte yandan, Uğur K.’nin evinin önünde bulunan 2. Arabasında gece saatlerinde kriminal inceleme yapılırken, aile yakınlarından alınan bilgiye göre, cezaevinde bulunan Uğur K., Eylül’ün kaybolduğu gün köylülerle arama çalışmalarına katılmış. Hüzünlü baba İbrahim Yağlıkara, “Bizim içimiz kan ağlıyor” dedi.
 • Mehmetçik Vakfı 'Kültür Gezisi' Düzenleyecek TSK Mehmetçik Vakfı, şehit ve gazi olan askerlerin çocuklarına yönelik kültür gezisi gerçekleştirecek.
 • Bakan Fakıbaba Açıklaması 'Fiyatlar Bu Hafta Düşüşe Geçti, Her Geçen Gün De Düşecek' Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, patates fiyatlarıyla ilgili, "Bu olay aslında bizim patates ihtiyacımızdan kaynaklanan bir olay da değil. Piyasada fazla para kazanmak, haksız para kazanmak isteyen tüccarın işidir’’ dedi.
 • Polatlı'da 8 Yaşındaki Eylül'ün Kaybolması Tunceli'ye tayini çıkan Polatlı Jandarma Komutanı Binbaşı Aydın Bacak'ın, ilçeye bağlı Uzunbeyli Mahallesi'nde Eylül Yağlıkara'nın 7 gün önce kaybolması olayı tamamen aydınlatılana kadar görevine devam edeceği belirtildi.
 • Polatlı'da Kaybolan Eylül'den 7 Gündür Haber Alınamıyor Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan Uzunbeyli Mahallesi’nde geçtiğimiz Cuma günü kaybolan 8 yaşındaki Eylül’ün izine henüz ulaşılamazken, ekipler evin yaklaşık 5 kilometre ötesindeki arazide arama çalışmalarına devam etti.
 • Polatlı Sarıoba Mahallesi Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi'nin Açılış Töreni Gerçekleştirildi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Polatlı’da yapılan Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi’nin açılış törenine katıldı. Sarıeroğlu, "İnşallah Türkiyemizi 81 ilimizde yerel olarak şahlandıracağız, yeniden ayağa kaldıracağız. 81 milyon vatandaşımızla yürüyüşümüze büyük, güçlü Türkiye çatısı altında devam edeceğiz" dedi.
 • Altındağ Belediyesinin Kültür Gezileri Altındağ Belediyesi tarafından Bilecik'e yapılan kültür gezileri Ankara'nın Polatlı ilçesinden başlatılıyor.
 • Bakan Fakıbaba'dan Patates Açıklaması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Ne oldu da depolarda bu kadar patates varken, patatesin fiyatı seçim öncesi 50 kuruştan 6 liraya çıktı. Patatesin fiyatı düştü ve düşmeye devam edecek. Elimizde yeterli kadar patates var” dedi.
 • Bakan Fakıbaba Soruları Yanıtladı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: 'Seçimden sonra 'patates fiyatları düşecek' dedim, bugün düştü, bir hafta sonra daha fazla düşecek' 'Yeterli patatesimiz var ama fırsatçılardan dolayı fiyat yükseliyor. Biz de bunu regüle etmek için ithal etmek durumunda kalıyoruz' 'Bu samanda da zaman zaman böyle oluyor. Bizim saman açığımız yok ama fırsatçılar, stokçular piyasayı boş bulduklarında fiyatı yükseltiyor'
 • Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Töreni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu: 'Çocuk işçiliğine kesinlikle toleransımız yok. Kimsenin gözünün yaşına da bakmayız. Çocuklarımızın yeri tarla değil'
 • Fakıbaba Açıklaması Yeterli Kadar Patatesimiz Var, Fiyatları Düştü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var. Bugünden itibaren fiyatları düştü. Düşmeye devam edecek" diye konuştu.
 • 'GAP Problemini Çözeceğiz' Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: 'Sayın Cumhurbaşkanımızın en büyük dileği GAP'ın bitirilmesi, bundan sonra Şanlıurfa'da enerji ve GAP problemini çözeceğiz'.
 • Vali Topaca'dan Polatlı'da Kaybolan Eylül İle İlgili Açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca: 'Bir araçta bulunan kan örnekleriyle çocuğumuzun kan örnekleri DNA testinde eşleşti. Ama çocuğumuzla ilgili kesin bir sonuca henüz ulaşmış değiliz. Arama çalışmalarımız devam ediyor'
 • Ankara Valisi Topaca'dan Kayıp Çocuk Açıklaması Ankara Valisi Ercan Topaca, Polatlı ilçesinde Eylül Yağlıkara isimli çocuğun kaybolması ile ilgili çalışmaların devam ettiğini açıkladı.
 • Bakan Fakıbaba Açıklaması 'Yeterli Kadar Patatesimiz Var. Bugünden İtibaren Fiyatları Düştü. Düşmeye Devam Edecek' Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var. Bugünden itibaren fiyatları düştü. Düşmeye devam edecek" diye konuştu.
 • GÜNDEM / 28 Haziran 2018 ANADOLU AJANSI.
 • GÜNDEM ÖZETİ / 28 Haziran 2018 ANADOLU AJANSI.
 1  2  ...  24 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !