POLATLI HABERLERİ / Ankara

 • Ankara'da 'Laf Atma' Gerginliği Açıklaması 28 Gözaltı Ankara’nın Polatlı ilçesinde iki grup arasında laf atma meselesinden çıkan kavga, güvenlik güçlerinin uzun uğraşları sonucu bastırıldı. Olayda 2 polis memuru da yaralandı.
 • Polatlı'da Gerginlik Açıklaması 28 Gözaltı Ankara’nın Polatlı ilçesinde iki grup arasında laf atma tartışması nedeniyle çıkan arbede, güvenlik güçlerinin uzun uğraşları sonucu bastırılırken, 2 polis memuru da darp edildi.
 • Başkent'te İki Grup Arasında Taşlı Sopalı Kavga Ankara’da iki grup arasında laf atma tartışması nedeniyle çıkan arbede, güvenlik güçlerinin uzun uğraşları sonucu bastırıldı.
 • Kadın Kooperatifine Bir Destek Daha Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifi, ‘’Anadolu Bacıları Güçleniyor’’ isimli projede başarılı görülerek destek sunulacak projeler arasında yerini aldı.
 • Polatlı'da Yağmur Sele Dönüştü Ankara’nın Polatlı ilçesinde 2 gündür yağan yağmur sele neden oldu.
 • MHP'li Baştuğ'dan 'Askıda Ekmek' Kampanyasına Destek MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, Devlet Bahçeli’nin ekmek zammına karşı başlattığı "Askıda Ekmek" projesi kapsamında Polatlı’da bir fırını ziyaret ederek ekmekleri askıya çıkardı.
 • Polatlı'da Tarihe Tanıklık Eden Ağaçlara Koruma Ankara Polatlı’da tarihin en eski tanıklarından olan anıt ağaçlar koruma altına alınıyor. MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahir Özel, "Bu ağaçlar nasıl şimdiye kadar geldiyse, atalarımızın büyüklerimizin buralara gösterdiği titizlikler sayesinde olduysa bizim de aynı titizliği göstererek gelecek nesillere bırakmamız boynumuzun borcudur" dedi.
 • Eylül'ün Babasından Duygulandıran Klip Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli köyünde kaybolmasın ardından cesedi bulunan 8 yayındaki Eylül Yağlıkara’nın (8) babası İbrahim Yağlıkara, duygularını bir kliple anlattı. Hazırlanan klip yürekleri dağladı.
 • Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen'in 'Bilinçsiz Sulama' Açıklaması Tepki Çekti AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in Polatlılı çiftçilere yönelik açıklaması hakkında, “Yılmaz Büyükerşen’in çiftçilerimiz hakkında yaptığı bu talihsiz açıklamayı kesinlikle kabul etmiyoruz” dedi.
 • Sakarya nehri kurumaya yüz tuttu Türkiye’nin ikinci büyük nehri olan Sakarya Nehri kurumaya yüz tuttu. MHP Ankara Büyükşehir Meclis Üyesi Mahir Özel, ’’Milyonlarca balık yok olmuştur. Ekolojik dengeyi mahvediyoruz’’ dedi.
 • (Özel) Türkiye'nin Can Damarı Sakarya Nehri Kurumaya Yüz Tuttu Türkiye’nin ikinci büyük nehri olan Sakarya Nehri kurumaya yüz tuttu. MHP Ankara Büyükşehir Meclis Üyesi Mahir Özel, ’’Milyonlarca balık yok olmuştur. Ekolojik dengeyi mahvediyoruz’’ dedi.
 • Polatlı'da Şüpheli Ölüm Ankara’nın Polatlı ilçesine bağlı Yenimahalle’de erkek cesedi bulundu.
 • Tarım Bakanı Pakdemirli Açıklaması 'Fiyatlar Üreticimizi Memnun Ediyor' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Tahılda 35 milyon 815 bin ton, kuru baklagillerde 1 milyon 187 bin ton, patates, şeker pancarı gibi yumru bitkilerde 24,8 milyon ton, yağlı tohumlarda 2,5 milyon ton rekolte bekliyoruz. Çiftçimizin, üreticimizin nasırlı elleri ve alın terleriyle hasat edilecek bu ürünler, sofralarımıza ulaşacak. Hayatımızın idamesinde vazgeçilmez unsur olan gıda ürünlerinin üretimini gerçekleştiren tüm üreticilerimize minnettarız" dedi.
 • Ankara'da Trafik Kazası Açıklaması 2 Ölü, 7 Yaralı Ankara’nın Polatlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
 • Ankara'da Fabrikada Patlama Açıklaması 1 Yaralı Ankara’da Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikada patlama meydana geldi. Olayda yaralanan 1 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Ankara'da Fabrikada Patlama Ankara’da Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikada patlama meydana geldi. Olayda yaralanan 1 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Eylül'ün Babasından Yürek Yakan Paylaşım Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği ortaya çıkan ve cansız bedeni toprağa gömülü olarak bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, sosyal medya hesabından kızıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı ‘Ciğer yarası’ başlığında paylaştı.
 • Eylül'ün Babasından Yürek Yakan Paylaşım Açıklaması 'Ciğer Yarası' Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği ortaya çıkan ve cansız bedeni toprağa gömülü olarak bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, sosyal medya hesabından kızıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı ‘Ciğer yarası’ başlığında paylaştı. Baba Yağlıkara, “Evimizi şuan Bursa’dan Polatlı’ya taşıyoruz. Kızım bunu çok istiyordu ama yavruma nasip olmadı” dedi.
 • Ankara'da Kaçak 124 Şişe İçki Ele Geçirildi Ankara’nın Polatlı ilçesinde gerçekleştirilen kaçak içki operasyonunda 5 kişi gözaltına alınırken, 125 şişe kaçak içki ele geçirildi.
 • Minik Eylül'ü Öldürüp Amcasına Kahvaltıya Gitmişler Ankara’nın Polatlı ilçesinde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’yı öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur Koçyiğit ve annesinin, olay günü Eylül’ün amcası Ahmet Yağlıkara’nın evine giderek kendisine kahvaltı hazırlamasını istediği ortaya çıktı.
 • Kılıçdaroğlu, Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Kılıçdaroğlu, Acımasızca Katledilen Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Bakan Yılmaz Açıklaması 'Bu Bir Cinnet Halidir, Aklı Başında Olan Normal Bir İnsanın Yapabileceği Bir Husus Değildir' Acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Bu bir cinnet halidir, aklı başında olan normal bir insanın yapabileceği bir husus değildir. Bir Eylül’ü kaybettik, bir başka Eylül’ü kaybetmeyelim” dedi.
 • Eylül'ün Babası Açıklaması Cani, Yavrumu Boğarak Öldürmüş Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, cinayetle ilgili Adli Tıp’tan gelen bilgilere göre, “Cani, yavrumu boğarak öldürmüş" dedi.
 • Eylül'ün Babasından Yürek Yakan Sözler Açıklaması 'Cani, Yavrumu Boğarak Öldürmüş' Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği ortaya çıkan ve cansız bedeni bulunan Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, kızının mezarını yalnız bırakmamak için uzun bir süre daha köyden ayrılmama kararı aldıklarını belirti. Baba Yağlıkara, kızının Polatlı’ya taşınmayı çok isteğini ama nasip olmadığını belirterek, ikamet ettikleri Bursa’dan Ankara’nın Polatlı ilçesine taşınma kararı aldıklarını söyledi. Yağlıkara cinayetle ilgili Adli Tıp’tan gelen bilgilere göre, “Cani, yavrumu boğarak öldürmüş" dedi.
 • Eylül Cinayeti Soruşturmasında Yeni Gelişme Ankara’da kaybolduktan bir süre sonra cesedine ulaşılan Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin gözaltına alınan zanlının annesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Eylül Cinayetine İlişkin Yeni Gelişme Ankara’da kaybolduktan bir süre sonra cesedine ulaşılan Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin gözaltına alınan zanlının annesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Eylül Ve Leyla'nın Ailesine Başsağlığı Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Polatlı’da öldürülen Eylül Yağlıkara’nın babası Halil İbrahim Yağlıkara ile Ağrı’da hayatını kaybeden Leyla Aydemir’in dedesi Ahmet Aydemir ile telefonda görüşerek başsağlığı diledi.
 • Eylül Ve Leyla'nın Ailesine Taziye Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Polatlı’da öldürülen Eylül Yağlıkara’nın babası Halil İbrahim Yağlıkara ile Ağrı’da hayatını kaybeden Leyla Aydemir’in dedesi Ahmet Aydemir ile telefonda görüşerek başsağlığı diledi.
 • Acılı Babalar Telefonda Konuştu Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra acımasız şekilde öldürüldüğü anlaşılan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir’i arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Hüzünlü baba İbrahim Yağlıkara, "Bu olay zaten Türkiye’nin olayı oldu, Türkiye’nin Eylül’ü oldu" dedi.
 • Avcılar Ankara'da Buluştu Ankara Üçpınar mevkinde gerçekleşen Av ve Doğa Festivali’nde Türkiye’nin dört bir köşesinden avcılar bir araya geldi.
 • Eylül'ün Katil Zanlısı Yeniden Sorgulanacak Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde Eylül Yağlıkara’yı (8) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur K., küçük kızın cesedinin bulunması nedeniyle tekrar sorguya alınacak.
 • Küçük Eylül'ü Öldürmekle Suçlanan Şüpheli Tekrar Sorguya Alınacak Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde Eylül Yağlıkara’yı (8) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur K., küçük kızın cesedinin bulunması nedeniyle tekrar sorguya alınacak.
 • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Açıklaması 'Bu Cahiliye Vahşetine Ve Sapkınlığına Karşı Adalet Mutlaka Tecelli Edecektir' Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara Polatlı’da hunharca katledilen minik Eylül için taziye mesajı yayınladı. Erbaş, mesajında aileye başsağlığı dileyerek, “Akıl, izan, iman ve vicdan sahibi herkesi, çocukların her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olmaya davet ediyorum” dedi.
 • Diyanet İşleri Başkanı'ndan 'Leyla' Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara’nın Polatlı ilçesinde acımasızca katledilen Leyla ile ilgili, “Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Bu cahiliye vahşetine ve sapkınlığına karşı adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.
 • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Katledilen Leyla İle İlgili Açıklama Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara’nın Polatlı ilçesinde acımasızca katledilen Leyla ile ilgili, “Maalesef Ankara Polatlı’da bir yavrumuz vahşice katledildi. Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Bu cahiliye vahşetine ve sapkınlığına karşı adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.
 • 'Boğularak Öldürüldüğünü Tahmin Ediyoruz' Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, 1 kişinin tutuklandığını, 4 kişinin de gözaltında olduğunu söyledi. Eylül’ün boğularak öldürüldüğünü tahmin ettiklerini ifade eden Topaca, cinsel istismar konusunda da şu an için net bir bilginin olmadığını bildirdi.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Eylül'ün Cinayetine İlişkin Açıklama Açıklaması 'Boğularak Öldürüldüğünü Tahmin Ediyoruz' Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, 1 kişinin tutuklandığını, 4 kişinin de gözaltında olduğunu söyledi. Eylül’ün boğularak öldürüldüğünü tahmin ettiklerini ifade eden Topaca, cinsel istismar konusunda da şu an için net bir bilginin olmadığını bildirdi.
 • Minik Eylül Toprağa Verildi Ankara’nın Polatlı ilçesinde 7 gün önce kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü halde bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara, kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
 • Bahçeli'den İdam Çağrısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, "Çocuk katilleriyle mücadele değil, savaşmak lazımdır. Ve bu savaş kazanılmalıdır, kazanılacaktır. İdamsa idam, cezaysa en ağır ceza, tecritse tecrit; gereği her neyse alçak barbarlara revadır, layık oldukları akıbet de bellidir" dedi.
 • Bahçeli'den 'Eylül Cinayeti'ne Sert Tepki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara cinayetine ilişkin, "Eylül’ün hesabını nasıl vereceğiz? Eylül’lere musallat olan şerefsizlere nereye kadar tahammül göstereceğiz? Hakikaten çok üzgünüm. Bir yanda minik bir köpeğin dört bacağıyla birlikte kuyruğu kesilir ve ölüme bırakılır, diğer yanda küçük çocuklar hedef haline gelir. Nasıl bu duruma düştük? Böyle gidemeyiz, bu şekilde daha fazla mesafe alamayız" dedi.
 • Minik Eylül'ün Cenazesi İkindi Namazında Defnedilecek Ankara’nın Polatlı ilçesinde 7 gün önce kaybolan ve dün cansız bedeni toprağa gömülü halde bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nin cenazesi bugün ikindi namazının ardından defnedilecek.
 • Minik Eylül'ün Cansız Bedenine Ulaşıldı Ankara’da 22 Haziran’dan beri kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Günlerdir Aranan Minik Eylül'ün Cansız Bedenine Ulaşıldı Ankara’da 22 Haziran’dan beridir kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Cesedi Bulunan Küçük Eylül'le İlgili Açıklama Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cesedi, Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu. Ankara Valisi Ercan Topaca, "Maalesef şu anki yapılan tespitler bu yavrumuzun katledildiği yönündedir. Köyümüzün çıkışında bir elektrik direğinin altında tespit yapıldı ve çıkarıldı. Çocuğumuzun üzerindeki elbiseler ve diğer şeyler çocuğumuzun olduğunu doğruluyor. Net bir şekilde bu olayın bu kişi (tutuklanan U.K.) tarafından yapıldığı yönünde kanaatimiz var. Yavrumuzun gömüldüğü alandaki eletrik direğini de kendisi dikmiş" dedi.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Eylül Cinayetine İlişkin Açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül cinayetine ilişkin, "Eylül’ün bulundu haberinini verilmesini çok arzu ederdik. Ama yavrumuzun katlediği yönündedir" dedi.
 • 1 Haftadır Haber Alınamayan Küçük Eylül'ün Cesedi Bulundu Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın cesedi, Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu.
 • Eylül İle İlgili Yeni Gelişme Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül’den 7 gündür haber alınamıyor. Uğur K.’nin evinin önünde bulunan 2. arabasında gece saatlerinde kriminal inceleme yapılırken, cezaevinde bulunan Uğur K., Eylül’ün kaybolduğu gün köylülerle arama çalışmalarına katılmış.
 • 7 Gündür Haber Alınamayan Eylül İle İlgili Yeni Gelişme Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül’den 7 gündür haber alınamıyor. Öte yandan, Uğur K.’nin evinin önünde bulunan 2. Arabasında gece saatlerinde kriminal inceleme yapılırken, aile yakınlarından alınan bilgiye göre, cezaevinde bulunan Uğur K., Eylül’ün kaybolduğu gün köylülerle arama çalışmalarına katılmış. Hüzünlü baba İbrahim Yağlıkara, “Bizim içimiz kan ağlıyor” dedi.
 • Bakan Fakıbaba Açıklaması 'Fiyatlar Bu Hafta Düşüşe Geçti, Her Geçen Gün De Düşecek' Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, patates fiyatlarıyla ilgili, "Bu olay aslında bizim patates ihtiyacımızdan kaynaklanan bir olay da değil. Piyasada fazla para kazanmak, haksız para kazanmak isteyen tüccarın işidir’’ dedi.
 • Polatlı'da Kaybolan Eylül'den 7 Gündür Haber Alınamıyor Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan Uzunbeyli Mahallesi’nde geçtiğimiz Cuma günü kaybolan 8 yaşındaki Eylül’ün izine henüz ulaşılamazken, ekipler evin yaklaşık 5 kilometre ötesindeki arazide arama çalışmalarına devam etti.
 • Polatlı Sarıoba Mahallesi Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi'nin Açılış Töreni Gerçekleştirildi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Polatlı’da yapılan Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi’nin açılış törenine katıldı. Sarıeroğlu, "İnşallah Türkiyemizi 81 ilimizde yerel olarak şahlandıracağız, yeniden ayağa kaldıracağız. 81 milyon vatandaşımızla yürüyüşümüze büyük, güçlü Türkiye çatısı altında devam edeceğiz" dedi.
 • Bakan Fakıbaba'dan Patates Açıklaması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Ne oldu da depolarda bu kadar patates varken, patatesin fiyatı seçim öncesi 50 kuruştan 6 liraya çıktı. Patatesin fiyatı düştü ve düşmeye devam edecek. Elimizde yeterli kadar patates var” dedi.
 • Fakıbaba Açıklaması Yeterli Kadar Patatesimiz Var, Fiyatları Düştü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var. Bugünden itibaren fiyatları düştü. Düşmeye devam edecek" diye konuştu.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Kayıp Çocuk Açıklaması Ankara Valisi Ercan Topaca, Polatlı ilçesinde Eylül Yağlıkara isimli çocuğun kaybolması ile ilgili çalışmaların devam ettiğini açıkladı.
 • Bakan Fakıbaba Açıklaması 'Yeterli Kadar Patatesimiz Var. Bugünden İtibaren Fiyatları Düştü. Düşmeye Devam Edecek' Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var. Bugünden itibaren fiyatları düştü. Düşmeye devam edecek" diye konuştu.
 • 6 Gündür Kayıp Olan Eylül Hala Bulunamadı Ankara’nın Polatlı ilçesinde 6 gündür kayıp olan 8 yaşındaki Eylül hala bulunamadı. Olayla ilgili tutuklanan şahsın evinin çevresinde hassas burunlu polis köpekleri tarafından arama yapıldı. Ayrıca aile yakınlarından alınan bilgiye göre olay ile ilgili 2 kişinin daha gözaltına alındığı belirtildi.
 • Polatlı Kaymakamı 6 Gündür Kayıp Olan Eylül'ün Ailesi İle Görüştü İçişleri Bakanlığı 6 gündür kayıp Eylül Yağlıkara ile ilgili “Konu aydınlatıldı” açıklamasını yaparken, baba İbrahim Yağlıkara ise, “Şuan bir bilgi yok” dedi. Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer ise köye gelerek aile ile görüştü.
 • Eylül İle İlgili Korkunç Şüphe Günlerdir kayıp olan 8 yaşındaki Eylül’ün çiftçi babası İbrahim Yağlıkara’nın olayla ilgili tutuklanan komşusu U.K. ile en son kızının kaybolduğu gün telefonda görüştüğü belirlendi. Şüphelinin aracının arka koltuklarının yıkandığı belirlenirken, küçük kızın da yeni görüntüleri de ortaya çıktı.
 • 6 Gündür Kayıp Olan Eylül İle İlgili Korkunç Şüphe Günlerdir kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın çiftçi babası İbrahim Yağlıkara’nın olayla ilgili tutuklanan komşusu U.K. ile en son kızının kaybolduğu gün telefonda görüştüğü belirlendi. Şüphelinin kendisine zirai sulama işini vermeyen Eylül’ün babasına bunun nedenini sorduğu öğrenilirken, şüphelinin el konulan aracının arka koltuklarının yıkandığı belirlendi. Küçük kızın yeni görüntüleri de ortaya çıktı.
 • İçişleri Bakanlığından Kayıp Çocuklarla İlgili Açıklama İçişleri Bakanlığı, 4 kayıp çocuktan Erzurum’da kaybolan S.Ç.’nin bulunduğunu, Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan E.Y. olayının ise aydınlatıldığını açıkladı.
 • Polatlı'da Game Fair 2018 Av Doğa Festivali Başlıyor Polatlı’da bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Game Fair 2018 Av Doğa Festivali, 29 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Üçpınar Mahallesi Poligon arazisinde gerçekleştirilecek.
 • Evinin Önünde Kaybolan Eylül'den 4 Gündür Haber Alınamıyor Ankara’da Yağlıkara Ailesi’nin en küçük çocukları 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara, 4 gün önce oyun oynamak için çıktığı mahallede kayboldu. Küçük Eylül’ü arama çalışmaları devam ederken baba İbrahim Yağlıkara, kızından cuma gününden beri haber alamadığını belirtti. Anne Şerife ise çocuğunun canlı veya cansız kendilerine getirilmesini için yalvarırken, Eylül’ü en son gören 11 yaşındaki kuzeni Boran Yağlıkara ise "Eylül’den daha sonra bir daha haber alamadım" dedi.
 • Bakan Tüfenkci Açıklaması 'Lisanslı Depolarda Kiranın Tamamını Karşılayacağız' Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Artık teşvikleri sadeleştireceğiz. 10 kalemden 3-4 kaleme indireceğiz. Lisanslı depolara hükümet olarak ciddi destekler verildi. Ayrıca depo kiralarının bugüne kadar yarısını veriyorduk, bundan sonra hükümet olarak tamamını karşılayacağız" dedi.
 • Ankara'da Kayıp Çocuğun Arama Çalışmaları Devam Ediyor Ankara Valiliği, Polatlı’da kaybolan Eylül Yağlıkara’nın arama çalışmalarının sürdüğünü açıkladı. Olayla ilgili 1 şüphelinin tutuklandığı bildirildi.
 • Kaybolan Çocuk İle İlgili Açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca, Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Ankara Valisi Topaca'dan Polatlı'da Kaybolan Çocuk İle İlgili Açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca, eşi Sevim Topaca ve oğlu Mustafa ile birlikte oy kullandıktan sonra, vatandaşlık görevlerini yerine getirdiklerini belirtti. Topaca, Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Topaca, “Her türlü ihtimali değerlendiren özel bir ekip kurduk. Olayla ilgili üzerinde çalışılan şüpheli var fakat çok kesin bir şey olmayınca kimseyi de şüpheli diye zan altında bırakmak istemiyoruz” dedi.
 • Başkent'te Minik Eylül'den Saatlerdir Haber Alınamıyor Ankara’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’dan saatlerdir haber alınamıyor. Ankara Valisi Ercan Topaca’nın bizzat katıldığı aramalar henüz sonuç vermedi.
 • Başbakan Yıldırım Açıklaması 'Milletin Geleceğine Çomak Sokacaklara Dur Diyecek Misiniz' Başbakan Binali Yıldırım, "Polatlı 24 Haziran’ın ne demek olduğunu çok iyi anlamış. Vakit Polatlı vaktidir, karar vaktidir, Türkiye vaktidir. Polatlı 15 Temmuz’da tankların paletine çomak soktunuz. Alçaklara hak ettiği dersi verdiniz. Şimdi de milletin geleceğine çomak sokacaklara dur diyecek misiniz" dedi.
 • Başbakan Yardımcısı Şimşek, ASO'da OSB Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir’in ev sahipliğinde Ankara’daki 12 Organize Sanayi Bölgesi (OSB) başkanıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
 1  2  ...  10  11 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !