KEÇİÖREN HABERLERİ / Ankara

 • Yeni Park Projelerine Atapark'tan Başlandı Keçiören Belediyesi, Atapark Mahallesi 1291. Sokak üzerinde park yapımına başlayarak kırım ve hafriyat çalışmalarına hız kazandırdı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Geçtiğimiz günlerde bu alanda incelemelerde bulunarak park yapacağımıza dair vatandaşlarımıza söz vermiştik. Yapımına başladığımız parkımızı hızla tamamlayarak Atapark Mahallemize yeni bir park daha kazandıracağız” dedi.
 • Patenci Gençlerin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada Ankara’da seyir halindeki kamyonun kasasına tutunarak kilometrelerce yol kat eden 2 patenci gencin tehlikeli oyunu kameraya yansıdı.
 • KEDEM'de Bilimsel Ve Kültürel Değerler Öğretiliyor Keçiören Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KEDEM, teknolojiden doğa bilimlerine, görsel sanatlardan Türkçenin doğru kullanımına kadar birçok konuda eğitim verdiği kursiyer öğrencilerle geleceği inşa etmeyi sürdürüyor.
 • Aileye Eğitim Ve Danışmanlık Desteği Keçiören Belediyesine bağlı Aile Eğitim Merkezinde açıldığından bu yana 23 bin 805 kişiye danışmanlık, 63 bin 186 kişiye de eğitim hizmeti verildi.
 • LÖSEV'e Destek Ve Moral Ziyareti Keçiören Belediyesi Eğitime Destek Merkezi (KEDEM) öğrencileri, LÖSEV Köyünü ziyaret ederek lösemili çocuklar ve ailelerine destek oldu.
 • Aşık Veysel, Başkent Sahnesinde Anadolu’nun usta ozanlarından Aşık Veysel’in hayatı, “Kim Demiş Karanlık” adlı oyunla, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatrosu Sahnesinde yeniden canlandı.
 • Minikler Atatürk'ü Andı Keçiören Belediyesine bağlı Neşeli Minikler Kreşi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. yılında saygıyla andı.
 • Başkan Ak'ın Öncülüğünde Daha Temiz Keçiören Keçiören Belediyesinin her hafta farklı mahallelerde organize ettiği ’Yeşil Gün Projesi’ bu hafta Yayla Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut’un katıldığı etkinlikte çevre temizliğine vurgu yapılırken, Keçiören Belediyesinin muhtarlarla işbirliği yaparak Yayla Mahallesi’nde 1 haftadır sürdürdüğü yoğun çalışmalarla da mahallenin eksikleri giderildi.
 • Solistler Geçidi'nde Kültürel Şölen Keçiören Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği Solistler Geçidi Konseri Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde vatandaşlara keyifli anlar yaşattı. Her yöreden türkülerin seslendirildiği konser kültürel şöleni Keçiören’e taşıdı.
 • Başkentte Suç Örgütüne Operasyon Açıklaması 11 Gözaltı Ankara’da Keçiören Sanatoryum Hastanesinde gerçekleştirilen ihale sırasında bahçede bekleyen bir kişinin silahlı saldırı sonucu yaralanmasına ilişkin yürütülen soruşturmada 11 şüpheli, şafak vakti operasyonuyla gözaltına alındı.
 • Keçiören'e Modern Hayvan Barınağı Tüm canlıların yaşam hakkının korunması gerektiği konusundaki titiz çalışmalarıyla adından söz ettiren Keçiören Belediyesi, Geçici Hayvan Barınağını hizmete açmak için gün sayıyor.
 • Keçiörenliler 10 Yıllık Hizmeti Gezerek Öğrendi Keçiören Belediyesi, son 10 yılda hizmete açtığı sosyal, kültürel, tarihsel ve milli projelerin vatandaşlara tanıtılması için başlattığı ‘Keçiören Evimiz Gönüldeki Yerimiz’ projesi kapsamında Bengi Düğün Sarayı’nda final programı düzenledi.
 • Gönül Belediyeciliği Ödülü'nün Sahibi Başkan Ak Oldu Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onur konuğu olduğu 9. Uluslararası Buhara Medya Ödül Gecesi’nde, Gönül Belediyeciliği Koordinasyon Merkezini ilk açan belediye unvanıyla Gönül Belediyeciliği Ödülü’ne layık görüldü.
 • Keçiören'de Yeşil Alan Yüzde 220 Arttı Keçiören Belediyesi, 2009 yılından bu yana sürdürdüğü ağaçlandırma çalışmaları kapsamında kişi başına düşen yeşil alan miktarını 2.2 metrekareden 7 metrekareye yükselterek ilçedeki yeşil alan miktarını yüzde 220 artırdı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın öncülük ettiği ağaçlandırma organizasyonları vatandaşlardan büyük takdir topladı.
 • Başkent'te Aşırı Hız Ölüm Getirdi Ankara’da refüjdeki beton bariyere, ardından aydınlatma direğine çarpan otomobilin sürücüsü araç içinde sıkışarak hayatını kaybetti.
 • Mahalle Konaklarına Yenileri Ekleniyor Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören 23 Nisan Mahallesi’nde yapımı devam eden mahalle konağında ve temeli geçtiğimiz günlerde atılan Ovacık Mahalle Konağı’nda incelemelerde bulundu.
 • Başkan Ak, 'Yeni Türkiye'yi Lise Öğrencilerine Anlattı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Gençlik Buluşmaları programı kapsamında Keçiören Prof. Dr. Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.
 • Federasyon Başkanlarından Ak'a Ziyaret Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Çankırılı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Adem Can’ı, Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır’ı, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar’ı ve Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç’u makamında ağırladı.
 • Minikler Kızılay Haftası'nı Unutmadı Çocukların sosyal duyarlılığını artırma odaklı çalışmalarıyla örnek teşkil eden Keçiören Belediyesi, Neşeli Minikler Kreşindeki çocuklarla Kızılay Haftasını kutlarken, Türk Kızılayı’nın yaptığı çalışmalarla ilgili de bilgilendirdi.
 • Ankara'nın İlk 'İyilik Pazarı' Keçiören'de Keçiören Belediyesi, üretimi ve paylaşımı desteklemek; yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenen 8. Geleneksel Tasarım Pazarı’na Kalaba Kent Meydanı’nda ev sahipliği yaptı. 3-4 Kasım tarihleri arasında açılan tasarım pazarını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da gezdi.
 • Başkan Ak, Siyasi Deneyimlerini Üniversite Öğrencileriyle Paylaştı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, KONEV’in (Konya Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı) düzenlediği söyleşiye konuşmacı olarak katılarak siyaset deneyimlerini üniversite öğrencileriyle paylaştı. Yerel yönetimlere ilişkin tecrübelerini aktaran Başkan Ak, son 10 yılda Keçiören’deki belediyecilik anlayışının AK Parti belediyeciliğinin en somut örneği olduğunu vurguladı.
 • Muhtarlardan Birlik Ve Beraberlik Vurgusu Keçiören Belediyesi Muhtar İşleri Müdürlüğünün düzenlediği gezi ile muhtarlar, Şanlıurfa ve Gaziantep’in tarihi yerlerini görme imkanı yakaladı.
 • Başkan Ak'tan Problemlere Anında Çözüm Gönül Belediyeciliği seferberliği kapsamında sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, vatandaşın gönlüne dokunarak onlarla hasbihal etmeyi Güçlükaya Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi üzerinde kurulan platformda sürdürdü. Kızlarpınarı Caddesi’nde esnaf ziyaretinde de bulunan Ak, cadde üzerindeki vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
 • Keçiören'de 'Sıfır Atık' İçin Geri Dönüşüm Seferberliği Keçiören Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde yürütülen ’Sıfır Atık’ projesine destek vermeyi sürdürüyor. Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün organize ettiği gönüllü üniversite öğrencileri sıfır atık için vatandaşları bilgilendiriyor, ambalaj atıkları daha koordineli toplanıyor.
 • Ünlü Kazak Besteci Keçiören'de Anıldı Keçiören Belediyesi ile TÜRKSOY’un işbirliğinde Kazakistanlı ünlü besteci Kuddus Kojamyarov’un doğumunun 100’üncü yılı anısına Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Gagauzya Milletvekili İvanna Köksal ve TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov katıldı.
 • Keçiören'de Galibiyet Rüzgarı Keçiören Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bağlumspor Bayan Voleybol, Bağlumspor Futbol ve Eller Gücü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımları, Keçiören’de ağırladıkları rakiplerini yenerek haftaya damga vurdu. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, katılım sağladığı bütün müsabakaların ardından takımları tek tek tebrik etti.
 • Gümüşdere Ödüle Doymuyor 3. Uluslararası Kent Araştırmaları Kongresi kapsamında düzenlenen Uluslararası İdealkent Ödülleri’nde Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Gümüşdere Ihlamur Vadisi Projesi ile “Çevre Düzenleme Ödülü"ne layık görüldü.
 • Ankara'da Yaşanan Göçükte 1 İşçi Toprak Altında Kaldı Ankara’da kanalizasyon yenileme çalışması sırasında meydana gelen göçükte 1 işçi toprak altında kaldı. Yaklaşık 5 dakika toprak altında kalan işçiyi çevredeki vatandaşlar kurtardı.
 • Minikler Cumhuriyet Bayramı'nı Coşkuyla Kutladı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Ankara Keçiören Hüseyin Güllüoğlu Ortaokulu’nda da bayram tadında büyük bir coşku ile kutlandı.
 • Keçiören'de Cumhuriyet Coşkusu Cumhuriyetin kuruluşunun 95’inci yıldönümünde ülke genelinde gerçekleştirilen kutlamalar renkli görüntülere sahne olurken, Keçiören’in değişik noktalarında gün boyu devam eden etkinlikler ise coşku ve sevinci bir arada yaşattı.
 • Başkan Ak Müteahhitlerle Buluştu, Önerileri Dinledi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, en fazla konut satışının yapıldığı ilçe unvanına sahip olan Keçiören’de inşaat sektörü temsilcileriyle istişare toplantısı düzenledi.
 • Yokuşu Çıkamayan Kamyonet Yan Yattı Açıklaması 2 Yaralı Ankara’da yokuşu çıkamayan patates ve soğan yüklü kamyonetin kaldırıma çarparak yan yatması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • Başkan Ak'tan Ekim'de Doğan Personellerine Kutlama Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ekim ayında doğan belediye personellerinin doğum gününü kutlayarak, diğer personelleri temsilen en büyük ve en küçük belediye personeliyle pasta kesti.
 • Keçiören Zirveyi Bırakmıyor Yaşam alanları, kent estetiği ve yeşil alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken Keçiören, yerleşim ve yatırım yeri olarak tercih edilmeye devam ederek yaz dönemini de zirvede kapattı. Yaz aylarında Keçiören’de 5 bin 559 konut satıldı.
 • Yozgatlı Dernekler Federasyonu'ndan Şehit Hasan Altın Futbol Turnuvası Yozgatlı Dernekler Federasyonunun 15 Temmuz’da şehit olan Hasan Altın için bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği futbol turnuvasına sivil toplum kuruluşlarını temsilen 25 takım katıldı.
 • Keçiören Belediyesinden 'İzinsiz Havai Fişek Ve Silahlı Kutlamaya Hayır' Kampanyası Keçiören Belediyesi, düğünlerde, kutlamalarda rastgele silah sıkılmasına ve izinsiz havai fişek atılmasına karşı toplumu bilinçlendirmek ve caydırıcı nitelikte mesajlar vermek için sosyal sorumluluk projesi başlattı. Keçiören’in her yerinin “Herkesin Can Güvenliği için İzinsiz Havai Fişek ve Silahlı Kutlamaya Hayır” yazan afişlerle donatıldığı projeye Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak öncülük etti.
 • Miniklerden Anıtkabir'e Ziyaret Keçiören Belediyesine bağlı Neşeli Minikler Kreşi öğrencileri, Cumhuriyet Haftası etkinlikleri kapsamında Anıtkabir’i ziyaret ederek Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek bıraktılar.
 • Devrilen Otomobilden Burnu Bile Kanamadan Çıktı Ankara’da köprü bariyerlerine çarparak yan devrilen otomobilde sıkışan sürücü, araçtan burnu bile kanamadan çıktı.
 • KEDEM Öğrencilerinden Cumhurbaşkanına Mektup Keçiören Eğitime Destek Merkezi (KEDEM) öğrencileri, Cumhuriyet Haftası dolayısıyla düzenlenen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmek üzere mektup yazdı.
 • Projeler Ekonomi Çalıştayında İstişare Edildi Keçiören Belediyesi ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Keçiören İlçesi Ekonomik Beklenti Çalıştayı’nda projeler ele alındı.
 • 9 Yıl Önceki Cinayette Olay Yerinde Keşif Kararı Ankara’da yaklaşık 9 yıl önce evinin banyosunda 18 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Sevgi Aslan davasında mahkeme, olay yerinde keşif yapılmasına karar verdi. Mahkeme, 16 Ocak 2019’da cinayetin yaşandığı evde incelemelerde bulunacak.
 • 'Sihirli Eller Atölyeleri' Destekçi Görüşmelerini Sürdürüyor Ankara Kalkınma Ajansı Sosyal Sorumluluk Platformu programı çerçevesinde destekçi aranması uygun bulunan projeler arasında yer verilen “Sihirli Eller Atölyeleri” projesi destekçi görüşmelerini sürdürüyor.
 • Gençler, Huzurevinden Çevre Mesajı Verdi Keçiören Belediyesi’ne bağlı Huzurevinde kalan güngörmüş büyükler, gençlerle bir araya gelerek geri dönüşüm ve çevre mesajı verdiler.
 • 15 Temmuz Şehidinin Adı Yeni Parkta Yaşatıldı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ilçe genelinde yapımı devam eden park ve yeşil alan çalışmalarını denetleyerek, Yayla Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve 15 Temmuz şehidi Suat Akıncı’nın ismini taşıyan parkı gezdi. 10 dönümlük arazi üzerine kurulan Suat Akıncı Parkı’nda koşu yolu, fitness aletleri, çocuk oyun seti ve halı saha yer alıyor.
 • Ankara'da yollar sular altında kaldı Başkent’te aniden bastıran yağış nedeniyle su altında kalan yollarda sürücüler araçta mahsur kaldı. Vatandaşların yardımına itfaiye ekipleri koştu.
 • Mitsi Minikleri Eğlendirdi Çocukların sanatla ve kültürle gelişimlerinin önemine her fırsatta vurgu yapan Keçiören Belediyesi miniklere “MİTSİ” oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşattı.
 • Kahraman Erol'a Anlamlı Ziyaret Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, vatani görevini yerine getirmek için 1 gün boyunca askerlik yapan down sendromlu Erol Çelik’i tebrik etti.
 • Keçiören Belediyesi Tarihi Konağa Sahip Çıktı Keçiören Belediyesi, geleneksel Ankara evi olarak bilinen Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan tarihi konağın restorasyonunu hız kesmeden devam ettirerek yenileme çalışmalarında sona yaklaştı.
 • Genç Girişimciler Fransa'da Buluştu Keçiören Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Güçsüzler Yurdu Sakinleri Koruma Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneğinin proje ortağı olduğu Erasmus+ Gençlik Değişimleri Programı kapsamında Almanya, İtalya, İspanya, Portekiz, Romanya ülkelerinden 18-30 yaşlarındaki gençler, Fransa’nın Poitiers kentinde bir araya geldi.
 • Keçiören Menekşe Kokuyor Keçiören Belediyesi, mevsimlik çiçek ekimleri ile ilçeyi çiçek bahçesine çevirdi.
 • Keçiören Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulunda Kodlama Eğitimi Ankara Keçiören Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulunda Codeweek 2018 etkinlikleri kapsamında kodlama hareketi başlatıldı.
 • Kıbrıs Dönüşünde Başkan Ak'a Ziyaret Keçiören Belediyesi tarafından Kıbrıs Barış Harekâtına katılan gaziler için düzenlenen Kıbrıs gezisinin sona ermesiyle, geziye katılan gaziler Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • Konya Gezisi Engellileri Çok Mutlu Etti Keçiören Belediyesi vatandaşlara Anadolu’yu gezdirip kültür dünyalarını zenginleştirmeye devam etmesinin yanı sıra engellilere yönelik yaptığı geziyle de büyük beğeni topladı.
 • Gelenekler 'Mahalleler Arası Futbol Turnuvası'yla Yaşatıldı Keçiören Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın açılış maçı Güçlükaya ve Çaldıran Mahalleleri arasında gerçekleşti. Açılış maçının başlangıç vuruşunu Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ile Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut yaptı. Turnuvaya muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar da katıldı.
 • Neşeli Minikler Turşu Kurdu Keçiören Belediyesine bağlı hizmet veren Neşeli Minikler Kreşi, öğrenmeyi uygulamalı aktiviteler ile pekiştirmeye devam ediyor.
 • Başkent'te korkutan yangın Ankara’da bir binada çıkan yangında mahsur bina sakinlerini itfaiye ekipleri kurtardı. 20 kişinin dumandan etkilendiği yangında 10 kişi ambulanslarla hastanelere sevk edildi.
 • Başkentte Korkutan Yangın Ankara’da bir binada çıkan yangında mahsur bina sakinlerini itfaiye ekipleri kurtardı. 20 kişinin dumandan etkilendiği yangında 10 kişi ambulanslarla hastanelere sevk edildi.
 • Başkan Ak 44 Yıllık Hasreti Dindirdi Keçiören Belediyesi öncülüğünde 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Keçiören Temsilciliğine mensup gaziler, 44 yıl aradan sonra Kıbrıs’a giderek hasret giderdiler.
 • Türkiye'nin Milli Gururu Keçiören'de Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İtalya’da düzenlenen Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda dünya üçüncüsü olan Hacı İbrahim Özkul ile görüşerek tebriklerini iletti.
 • Keçiören Belediyesi'nden ''Yeşil Gün Projesi'' Çevreye ve doğaya karşı farkındalık oluşturmak için düzenlenen Yeşil Gün Projesine katılan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ’’Yaşadığımız ortamın temizliğine ve doğal dokusuna sahip çıkacak bilinç seviyesi için gayret gösteriyoruz’’ dedi.
 • Keçiören Esnafı 'Ahilik Kültürü Haftası'nda Unutulmadı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, her yıl 8-12 Ekim arasında kutlanan Ahilik Kültürü Haftası dolayısıyla esnaf ziyaretinde bulunarak karanfil dağıttı. Ziyaret sırasında esnafların sıkıntılarını da dinleyen Ak, sosyal dayanışma kültürünün yaşatılması için birlik, beraberlik ve kardeşliğe vurgu yaptı.
 • Küçük Kız Yarışmada Okuyamadığı İstiklal Marşı'nı Meclis Kürsüsünde Okudu Ankara’da İstiklal Marşı okuma yarışına katılamadığı için çok üzülen Fatma Öztekin isimli küçük kız, Keçiören Belediye Meclisinin davetiyle İstiklal Marşı’nı meclis kürsüsünde okudu.
 • Keçiören'de Çocuklar İçin 2 Yeni Oyun Çocukların sanatla büyümelerine özel özen gösteren Keçiören Belediyesi, yeni sezonda çocukları bilinçlendirmenin yanı sıra eğlenceye de davet eden 2 oyunla perdelerini açmaya hazırlanıyor.
 • Minik Öğrencilere Aşure İkramı Keçiören Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla Neşeli Minikler Kreşi’nde eğitim gören 35 öğrenci ve öğretmene aşure ikramında bulundu.
 • Engelsiz Yaşam İçin Uluslararası Dayanışma Uluslararası istişare toplantısı geçtiğimiz aylarda Hırvatistan Rijeka’da gerçekleştirilen ReSport Projesi’nin (Engellilerin Rehabilitasyonu için Spor Ağı) ilk uygulaması, Keçiören Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortak çalışmalarıyla Taha Akgül Spor Salonu’nda hayata geçirildi.
 • Keçiören'de Nefes Kesen Tatbikat Keçiören Belediyesi İş Yeri Sağlığı ve Güvenliği birimi tarafından düzenlenen acil durum tatbikatı kapsamında belediye personeline teorik ve uygulamalı eğitim verildi.
 • Başkan Pazara İndi, Fiyatları Tek Tek Denetledi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, dolar kurunda yaşanan dalgalanmayla birlikte fahiş fiyat artışının önüne geçmek için semt pazarlarında denetimlerde bulundu. Ak, ürünlerin kaç liradan alındığını ve yüzde kaç karla satıldığını tespit etmek için yürüttüğü denetimler sırasında kimi pazarcı esnafını pahalı satış yapmaması için uyardı.
 • Sosyal Medyanın Ünlü İsimleri Keçiören'de Büyülendi Düşüncelerini, kanaatlerini, eylemlerini online olarak sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak binlerce takipçiye ulaşan 11 kişilik grup Keçiören’in turistik ve sembolik noktalarını gezdi. İlk olarak 15 Temmuz Şehitlik Anıtı’nı ziyaret eden sosyal medyanın ünlü isimleri daha sonra Botanik Parkını ve ödüllü proje olan Gümüşdere Ihlamur Vadisi’ni turladı.
 • Keçiören'de Teleferik Seferleri Yeniden Başladı Keçiören Belediyesi, Subayevleri ile Tepebaşı güzergâhında ulaşım sağlayan teleferik hattında bakım ve onarım çalışmasını tamamlayarak teleferik seferlerini vatandaşların hizmetine açtı.
 • Can Dostları Unutmadılar Tüm canlıların yaşam hakkını gözeterek sokak hayvanları ile ilgili başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Keçiören Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde çocuklarla minik dostları bir araya getirdi.
 1  2  ...  51  52