GÖLBAŞI HABERLERİ / Ankara

 • Okul Hırsızları Yakalandı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bir okulda hırsızlık yapan şahıslar yakalandı.
 • Haftanın Tarihine Bakış TSK içinde gizlice örgütlenmiş FETÖ mensupları, seçilmiş cumhurbaşkanını ortadan kaldırmak, hükümeti devirmek, parlamentoyu, anayasayı ve demokrasiyi ilga etmek amacıyla 15 Temmuz 2016'da kanlı bir darbe girişiminde bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir televizyon kanalının canlı yayınına bağlanarak halkı meydanlara davet etti İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin 81 ilinde çok sayıda vatandaş darbe girişimini engellemek, milli iradeye sahip çıkmak için sokağa dökülürken, FETÖ'cü askerlerin jetlerden attığı bombalar, helikopter ve tanklardan açtığı ateş sonucu 251 kişi şehit, 2 bin 193 kişi de gazi oldu FETÖ'nün darbe girişiminde TBMM, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin çevresi, Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı ve Ankara Emniyet Müdürlüğü ağır hasar gördü.
 • 'Adıyaman Çetintepe Barajı İle Bölgeye Bereket Gelecek' DSİ Genel Müdürü Murat Acu: 'Çetintepe Barajı ile Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta toplam 607 bin 670 dekar araziyi sulayacağız ve bölgeye bereket gelecek'.
 • Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri Gölbaşı'nda Toplandı Ankara genelinde görev yapan Halk Eğitim Merkezi müdürlerleri Gölbaşı'nda toplandı.
 • Enerjisa Ankara'daki Yeni Şubesini Hizmete Açtı Enerjisa’nın Ankara’daki yeni şubesi, Öz Taşıma İş Genel Başkanı Fatih Toruntay tarafından hizmete açıldı.
 • Gölbaşı Belediyesi Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi Gölbaşı Belediyesi tarafından, çocukların yaz tatilini verimli geçirmeleri amacıyla düzenlenen yaz spor okullarına yoğun ilgi gösterildi.
 • Başkan Duruay'dan Gölbaşı Sanayiciler Genel Kurulunda Önemli Açıklamalar Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, sanayi esnafına ’imar barışı’ kapsamında iskan belgelerini alabileceklerini söyledi.
 • Rauf Denktaş Yüzme Havuzu'na 'Yüzde 100 Güvenle Yüz' Plaketi Verildi Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde yüzme öğrenen çocukları ziyaret etti. Duruay ziyarette, Gölbaşı İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu’na verilen “Yüzde 100 Güvenle Yüz” plaketini aldı.
 • Karayollarında Durum Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Ankara-Konya Yolunda Kaza Açıklaması 1 Ölü Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen yaya, bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • ÖKK Darbe Davasında Tahliye Talepleri Reddedildi FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirme teşebbüsüyle ilgili 68 sanığın yargılandığı davada ara kararını açıklayan mahkeme, mevcut delil durumunu göz önünde bulundurarak tutuklu sanıkların tahliye taleplerini reddetti.
 • Özel Kuvvetler Komutanlığı Davasında Tahliye Çıkmadı Özel Kuvvetler Komutanlığındaki (ÖKK) darbe davasında ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verdi.
 • FETÖ'cü Astsubay 'Kandırıldığını' Sonradan Anlamış FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirme teşebbüsüyle ilgili 68 sanığın yargılandığı davaya, tanıkların dinlenilmesiyle devam edildi Tanık Hasan Ç, sanık eski astsubay Ahmet Turan Yücedağ ile FETÖ sohbetlerine katıldıklarını anlatarak, 'Biz dini sohbetler yapıyorduk. Kandırıldığımı sonradan fark ettim. Örgüte himmet adı altında herhangi bir yardımda bulunmadım' şeklinde ifade verdi
 • Gölbaşı'nda 'Bilinçli Sosyal Medya Kullanma' Kursu Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odasında verilen eğitimde, katılımcılara bilinçli ve güvenli sosyal medya kullanımı konusunda bilgi verildi.
 • FETÖ'den 'HDP'ye Oy Verin' Çağrısı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirme teşebbüsüyle ilgili 68 sanığın yargılandığı davaya, tanıkların dinlenilmesiyle devam edildi Tanık Salih Ç: 'FETÖ tarafından 'HDP'ye oy vermemiz' istenmişti. Ben bunu kendime yakıştıramadığım için yapmadım'
 • ÖKK Davası Sanıklarının FETÖ İle Bağlantıları Ortaya Çıkıyor Özel Kuvvetler Komutanlığındaki (ÖKK) darbe faaliyetlerine ilişkin açılan davada dinlenen tanıklar, davanın bazı sanıklarının FETÖ ile bağlantısını anlattı.
 • ÖKK Davası Sanıklarının FETÖ İle Bağlantıları Bir Bir Ortaya Çıkıyor Özel Kuvvetler Komutanlığındaki (ÖKK) darbe faaliyetlerine ilişkin açılan davada dinlenen tanıklar, davanın bazı sanıklarının FETÖ ile bağlantısını anlattı.
 • ÖKK'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirme teşebbüsüyle ilgili 68 sanığın yargılandığı davaya, tanıkların dinlenilmesiyle devam edildi.
 • Tanıklar, Darbe Sanıklarının FETÖ Bağlantısını Anlattı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirme teşebbüsüyle ilgili 68 sanığın yargılandığı davaya tanıkların dinlenilmesiyle devam edildi Etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanmak üzere örgüte dair bildiklerini anlatan eski asker tanıklar, ÖKK'deki darbe girişimi davasının sanıklarının FETÖ bağlantısını anlattı.
 • Ruhsatsız Silah Kullananlar Yakalandı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde ruhsatsız silah kullanan şahıslar yakalandı.
 • Erdoğan'dan Balkon Konuşması Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (1) 'Şahsıma, ittifakıma ve partime güvenen tüm kardeşlerime, milletime şükranlarımı sunuyorum. Cumhur İttifakı'nın bir diğer kanadı olan Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı sayın Bahçeli'ye ve MHP'nin tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Aynı şekilde merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun yadigarı Alperenlere teşekkür ediyorum. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun sandığa giderek, demokratik hakkını kullanan her vatandaşıma teşekkür ediyorum' 'Bu seçimin galibi demokrasidir, milli iradedir, milletimizin bizatihi kendisidir. Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir' 'Amerika'daki oylara bakıyorum, oradan ana muhalefete bayağı oy gelmiş. Halep oradaysa arşın sandıkta' 'Dün darbecilerin tanklarını, toplarını, uçaklarını, helikopterlerini, silahlarını çıplak elleriyle durduran bu millet bugün aynı ellerle istiklaline ve istikbaline sahip çıkmıştır'
 • Ahmet Necdet Sezer Oyunu Kullandı 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde oyunu kullandı.
 • 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Oyunu Kullandı 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde oyunu kullandı.
 • Başkan Tuna Oyunu Kullandı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili Genel Seçimleri için oyunu kullandı. Tuna, ’’Vatandaşımızın vereceği karar en doğru karardır’’ dedi.
 • Başbakan Yardımcısı Şimşek Oyunu Gölbaşı'nda Kullandı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: 'Artık söz ve karar milletimizindir'.
 • 'Sizden İstediğim İlk Şey...' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sizden istediğim ilk şey, hiçbir gerekçenin arkasına sığınmadan hepinizin oy kullanması. Sandığa gidip oy kullanmak seçme seçilme hakkını kullanmak demokrasinin vazgeçilmezidir. Bu seçimler sıradan bir parti, parlamento seçimi değil" dedi.
 • 'Hiçbir Hükümet Yetkilisi Cevap Vermiyor' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: 'Son 14 yılda, 20032017'de harcanan para 2 trilyon 94 milyar dolar. 2 trilyon 94 milyar dolarla ne yapıldı? Bu soruya hiçbir hükümet yetkilisi cevap vermiyor. Her sözümüze laf yetiştiriyorlar ama bu rakamlar olunca dut yemiş bülbül gibi ses çıkarmıyorlar' 'Muhtarların temel muhtarlık kanunu yoktur. İlk yapılması gereken bir muhtarlık temel kanunu çıkartılmış olmasıdır. Bu konuda hazırlığımızı yaptık ve bitirdik. 134 maddeden oluşan bir muhtarlık kanunu hazırladık'
 • Kılıçdaroğlu Açıklaması 'Sizden İstediğim İlk Şey, Hiçbir Gerekçenin Arkasına Sığınmadan Hepinizin Oy Kullanması' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sizden istediğim ilk şey, hiçbir gerekçenin arkasına sığınmadan hepinizin oy kullanması. Sandığa gidip oy kullanmak seçme seçilme hakkını kullanmak demokrasinin vazgeçilmezidir. Bu seçimler sıradan bir parti, parlamento seçimi değil" dedi.
 • AK Parti'nin Gölbaşı Mitingi Genel Sekreter Fatih Şahin: 'Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır. Bu ittifak, durdurmayı, yaptırmamayı, yıkmayı vadeden bir ittifak. Bu ittifaka hep birlikte 'Dur' diyeceğiz'
 • Mogan Gölü'ne 15 Bin Yavru Balık Bırakıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Ankara İl Müdürlüğü tarafından başlatılan Mogan Gölü’ne 15 bin yavru sazan balığı bırakıldı.
 • Mogan'a 15 Bin Adet Sazan Balığı Gölbaşı Mogan Gölü’ne ’’Su Kaynaklarının Balıklandırılması Projesi’’ kapsamında 15 bin adet sazan balığı bırakıldı.
 • Genç Sporcular Destek Bekliyor Gölbaşı ŞenKay Spor Akademisi Kulübü sporcuları, Çanakkale'de yapılacak Muaythai Minikler-Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına katılmak için destek bekliyor.
 • CHP Genel Başkan Yardımcı Bingöl, Fabrikada İşçilerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ankara Gölbaşı’nda bulunan bir fabrikada işçilerle birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi.
 • Karayollarında Durum Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • Gölbaşı'ndaki Aydınlanma Direkleri Petunyalarla Süslendi Gölbaşı Belediyesi Gaffar Okkan Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi orta refujlerindeki aydınlatma direklerini petunyalarla süsledi.
 • PÖH'ü Vuran Darbecilere 47 Milyon Liralık Tazminat Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında savaş uçakları tarafından vurulan ve 51 polisin şehit düştüğü Gölbaşı'ndaki Polis Özel Harekat yerleşkesinde meydana gelen hasar için 406 darbe sanığı hakkında 46 milyon 920 bin 467 liralık tazminat davası açıldı Davalılar arasında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile Polis Özel Harekat yerleşkesini vuran eski pilotlar ile sözde yurtta sulh konseyi üyeleri de yer alıyor.
 • Kaza Anı Araç Kamerasına Yansıdı Güney Koreli 18 kişilik kafileyi taşıyan otobüs ile bir traktör Ankara-Konya otoyolunda çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle traktörde bulunan yaşlı çift ağır yaralanırken, otobüste bulunan Koreli küçük bir çocuk ise hafif yaralandı. Yaşanan kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Gölbaşı'nda Polis Memuruna Tokat Atılması Emniyet Genel Müdürlüğü:'Olayla ilgili şüpheli şahıslar gözaltına alınarak Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldükten sonra ifadeleri alınıp serbest bırakılmıştır. Şahıslar hakkında ayrıca savcılık tarafından görevli memura mukavemet ve kasten yaralama suçundan soruşturma başlatılmıştır'
 • Polisle Kazazede Arasında Arbede Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bir trafik kazası sonrası polisle kazazede arasında arbede yaşandı.
 • Başkent'te Polise Saldırı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bir trafik kazası sonrası çıkan tartışmada bir kişi polise tokat attı.
 • 'Erdoğan Seçimleri Rahatlıkla Kazanacak' BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: 'Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan seçimleri birinci turda rahatlıkla kazanacak. Sahadaki çalışmalarda milletin 16 Nisan'daki 'Evet' kararının arkasında durduğunu gördük'
 • Güney Koreli Kafileyi Taşıyan Otobüs İle Traktör Çarpıştı Açıklaması 3 Yaralı Güney Koreli 18 kişilik kafileyi taşıyan otobüs ile bir traktör Ankara-Konya otoyolunda çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle traktörde bulunan yaşlı çift ağır yaralanırken, otobüste bulunan Koreli küçük bir çocuk ise hafif yaralandı.
 • Başkan Duruay'dan Ramazan Bayramı Mesajı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • Ankara Büyükşehir'den' İmar Barışı' İçin Danışma Merkezleri Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Aile Yaşam Merkezleri ve Gençlik Merkezlerinde “İmar Barışı Danışma Merkezleri” hizmet vermeye başladı.
 • Gölbaşı Şehitliği Çiçeklerle Donatıldı Gölbaşı Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Gölbaşı Şehitliği’ni çiçeklerle donattı.
 • Polis Akademisi'nde Yabancı Öğrencilerin Mezuniyet Heyecanı Polis Akademisi Başkanlığında eğitim gören 98 yabancı uyruklu öğrenci, düzenlenen törenle mezun oldu Polis Akademisi Başkanı Yılmaz Çolak: 'Sadece kendi içine odaklanmakla güçlü bir polis eğitimi verilemez. Uluslararası arenaya açılmak lazım, sürekli bir etkileşim ve iletişim içinde olmamız lazım. Bunun bizim ulusal düzeyde verdiğimiz polis eğitimini daha da güçlendirip kuvvetlendireceğine inanıyorum'
 • 'Çağatay' Emniyet Envanterinde Piste ihtiyaç duymaksızın dikey kalkışiniş imkanına sahip insansız hava aracı 'Çağatay', Gölbaşı Havacılık Dairesi Başkanlığı Polis Heliportu'nda yapılan test uçuşlarının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü envanterine alındı Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanı Uygar Elmastaşı: 'Normalde yerleşke ve civarında görev yapabilirken, bu (Çağatay) 81 ilde yaygın olarak göreve gönderebileceğimiz bir sistem oldu. Bununla hem mobilize olduk hem de daha etkin ve caydırıcı görev kabiliyetine sahip olduk. Emniyeti göklere çıkardık' AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu: 'Teknoloji insana faydalı olduğu anda amacına ulaşır. Bizim alanlarımızda da hem kiriz durumları için hem de afet öncesi, sırası ve sonrasında bu görüntüye erişme, insan acısını dindirmede, kayıp aramada, enkazlarda, heyelanlarda, depremlerde çok daha kolaylaştıracak'
 • Yardım Vadettikleri Kadına Tecavüz Eden Sanıklara 68 Yıl Hapis Ankara'da yardım vaadiyle kandırdıkları kadına tecavüz edip görüntülerini kaydeden 2 sanık, 'nitelikli cinsel saldırı', 'nitelikli cinsel saldırıya iştirak', 'silahlı yağma' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından 68 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • Başkan Duruay, Belediye Personeli İle İftar Sofrasında Buluştu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, belediye personeliyle iftar sofrasında buluştu.
 • Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hırsızlık olayına karışan şahıs tutuklandı.
 • Milletvekili Gök, Gölbaşı'nda İftar Programına Katıldı CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, partisince Gölbaşı ilçesi Karagedik Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katıldı.
 • MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya Açıklaması 'Cumhur İttifakı'nın dışında kalan, bizim 'Beş benzemez ittifakı' olarak ifade ettiğimiz ittifak içindekilerin birbirleriyle hiçbir alakaları olmadığını görüyoruz ve Cumhuriyet Halk Partisinin içinde yer aldığı bir ittifakta kesinlikle PKK ve FETÖ ile mücadele yapılamaz'.
 • 'Günbegün, Adım Adım Kandil'e Yaklaşıyoruz' AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin: 'Günbegün, adım adım Kandil'e yaklaşıyoruz. Tabii bundan rahatsızlık duyan muhalefet partisi temsilcileri ve cumhurbaşkanı adayları olduğunu da maalesef görüyoruz. Kandil'de terör unsurlarının kalmadığını söyleyecek kadar terör örgütünün sözcülüğüne soyunmuş bir zihniyetle karşı karşıyayız'
 • ATO Başkanı Baran'dan Meclis Üyelerine İftar ATO Meclis üyelerine evinin bahçesinde iftar düzenleyen Baran, iftar sonrası yaptığı konuşmada, hedeflerinin Ankara’nın tüm zenginliklerini ortaya çıkarmak olduğunu söyledi.
 • ATO Başkanı Baran'dan Oda Meclis Üyelerine İftar Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Oda meclis üyelerine Gölbaşı'ndaki evinin bahçesinde iftar yemeği verdi.
 • Tapuda Üç Boyutlu Dönem İçin İlk Adım Tamam Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı:'Proje kapsamında, şu anda Gölbaşı'nda 13 bin konutu kapsayan alanda pilot uygulamayı tamamladık. Onunla ilgili fizibilite çalışmalarını yaptık. Türkiye genelinde bu yaygınlaştırılırsa bize neye mal olur, ne kadar sürede bitiririz, ne yaparız, bunların hepsinin çalışmaları bitti' 'Hedefimiz 3 yıl içerisinde yalnız meskun alanlarda, yani yaklaşık 40 bin kilometrekarelik alanda bu çalışmayı yapmak'
 • Su Borusu Patladı Açıklaması Mahalle Göle Döndü Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yol yapımı sırasında patlayan su borusu sonrasında mahalleyi su bastı.
 • Gölbaşı'nda Su Borusu Patladı, Mahalleyi Su Bastı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yol yapımı sırasında patlayan su borusu sonrasında mahalleyi su bastı.
 • Gölbaşı'nda Mezarlıklara Bayram Bakımı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde belediye tarafından ilçe merkezindeki ve mahallelerdeki mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışması başlatıldı.
 • Gölbaşı'nda Mezarlıklar Bayrama Hazır Gölbaşı Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi ilçe merkezindeki ve mahallelerdeki mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışması başlattı.
 • Darüşşifa Kolejinden İftar Programı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, Darüşşifa Koleji tarafından öğrenciler ve ailelerine iftar verildi.
 • Darüşşifa'dan Dev İftar Darüşşifa Okulları, düzenlediği 4 bin kişilik iftar programında velileri ve öğrencileri ağırladı.
 • Bağiçi Kültür Merkezi Açıldı Gölbaşı Belediyesi'nin "Her Mahalleye Kültür Merkezi" projesi kapsamında Bağiçi Mahallesi'nde yaptığı Bağiçi Kültür Merkezi, düzenlenen iftar programıyla açıldı.
 • CHP'li Gök, Şehit Yakınları Ve Gazilerle İftar Yaptı CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, şehit yakınları ve gaziler arasında ayrım yapmanın doğru olmadığını, belirterek, “Ülkeler gazileriyle şehitleriyle ve onlara verdikler değerlerle ayakta kalır. Bütün şehitler nerede şehit olduysa, gaziler nerede yaralandıysa herkes aynı haktan yararlanmalıdır. Kimseyi ayırmadan bağrımıza basıyoruz” dedi.
 • Bağiçi Kültür Merkezi, İftar Programıyla Açıldı Gölbaşı Belediyesi’nin “Her Mahalleye Kültür Merkezi” projesi kapsamında Bağiçi Mahallesi’nde inşa ettiği “Bağiçi Kültür Merkezi”nin açılışı düzenlenen iftar programıyla gerçekleştirildi.
 • Gölbaşı'nda 'Okuryazarlık Seferberliği' Sertifika Töreni Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde "Okuryazarlık Seferberliği" katılımcılarına sertifika töreni düzenlendi.
 • Gölbaşı'nda Okuma Yazma Öğrenen Kursiyerler Sertifikalarını Aldı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan seferberlik kapsamında okuma yazma kursuna katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.
 • 'Kandil'e Operasyon Türk Milletinin Bekası İçin' MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya: 'Kandil'e yapılan operasyon, doğrudan doğruya Türk milletinin bekasını güven altına almak için yapılan bir operasyondur. O şekilde anlaşılması gerekir' '(Devlet Bahçeli'nin af önerisi) Biz MHP olarak bu affın yapılmasının ihtiyaç olduğunu ifade ediyoruz. Bu affı bazıları farklı noktalara çekmeye çalışmakta'
 • Başkent'te Yeni Otobüs Hatları Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, nüfus yoğunluğunun artması ve gelen talepler üzerine, 6 Haziran Çarşamba gününden itibaren eş zamanlı olarak 6 yeni noktada daha otobüs hattını hizmete açıyor.
 • Gölbaşı'nda Terör Operasyonu Açıklaması 2 Gözaltı Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde terör örgütü mensubu olduğu iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı.
 1  2  ...  58 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !