ELMADAĞ HABERLERİ / Ankara

 • Türkiye İle Pakistan Arasında Tecrübe Paylaşımı Pakistanlı heyet, TİKA, DSİ ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünde temaslarda bulundu.
 • Pakistan İle Türkiye'nin Tecrübeleri Paylaşılıyor Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünün katkılarıyla Pakistan İslam Cumhuriyeti’nin su kaynakları yönetimi ile ilgili kuruluş temsilcilerinden oluşan heyet “Erken Sel Uyarı Sistemleri Projesi” kapsamında tecrübe paylaşımında bulunmak amacıyla Türkiye’ye çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
 • Dikmen Hanımlar Lokali'nden 'El Sanatları Yıl Sonu Sergisi' Ankara Büyükşehir Belediyesi Dikmen Hanımlar Lokali üyeleri, ’2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi El Sanatları Yıl Sonu Sergisi’ düzenledi.
 • Şüpheli Yolcunun Valizinden 1 Kilogram Eroin Çıktı Elmadağ girişinde rutin uygulamalarını sürdüren polis ekipleri, durumundan şüphelendikleri bir otobüs yolcusunun bavulunda eroin ele geçirdi Gözaltına alınan zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklandı.
 • Başkentte Özel Toplu Taşıma İçin İhale Ankara Büyükşehir Belediye Meclisince, Başkentin dört bir tarafına ulaşımın rahat ve kesintisiz sağlanabilmesi için sözleşmeleri sona eren özel toplu taşıma araçlarıyla ilgili ihaleye çıkılması kararlaştırıldı.
 • Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden ÖTA İçin İhale Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Başkent’in dört bir tarafına ulaşımın rahat ve kesintisiz bir şekilde sağlanabilmesi için sözleşmeleri sona eren özel toplu taşıma aracı (ÖTA) ile ilgili olarak yeniden ihaleye çıkılmasını kararlaştırdı.
 • MHP Seçim Otobüsünün Camı Kırıldı MHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Eyyüp Yıldız: 'Otobüsümüz, şehidimize taziyeye gittiğimiz sırada, Cumhur İttifakı'nı hazmedemeyen aşağılık terör örgütü mensuplarının saldırısına maruz kaldı. Allah'ın izniyle yılmayacağız, çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz'
 • Başkent'te MHP Konvoyuna Saldırı İddiası Ankara’da taziye ziyaretinden dönen MHP’lileri taşıyan otobüse saldırı gerçekleştirildiği iddia edildi. Aracın ön camına isabet eden taş nedeniyle, araç şoförü yaralandı.
 • FETÖ'den Aranan Eski Emniyet Müdürü Yakalandı FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle aranan eski 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Atilla Korkmaz ile beraberindeki kişi, uygulama yapan polis ekiplerinden kaçmaya çalışırken yakalandı.
 • İki Ayrı Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı Başkentte meydana gelen 2 trafik kazasında yaralanan 3'ü polis 6 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Musa Aydın'ın Kamp Ziyaretleri Sürüyor Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 4-10 Haziran tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıkları kapsamında Ankara'da kamp yapan Serbest Milli Takımı'na moral ziyaretinde bulundu.
 • Başkentte Yürek Sızlatan Görüntü Ankara’da bir şahıs, kamyonetinin arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükledi. Elmadağ ilçesinde yaşanan olayda, köpeğin telef olduğu görüldü.
 • Kamyonetin Arkasına Bağladığı Köpeği Metrelerce Sürükledi Ankara’da bir sürücü, kamyonetinin arkasına bağladığı ölü köpeği metrelerce sürükledi. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
 • Barutsan Fabrikası'ndaki Patlamada Hayatını Kaybeden İşçi Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Emre Özcan için fabrikada tören düzenlendi. Özcan, tören sonrası Elmadağ Belediyesinin avlusunda kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • Mustafa Tuna, Elmadağ İlçesinde Vatandaşlarla Orucunu Açtı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ’’24 Haziran seçimlerinde Elmadağ’dan yüzde 100 destek bekliyorum’’ dedi.
 • Bakan Canikli Patlamanın Yaşandığı Barutsan'daydı Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Barutsan Fabrikası’nda meydana gelen patlama ile ilgili incelemelerde bulunmak için olay yerine gelen Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Roket yakıtı üretimi yapılan atölyede, roket yakıtlarının karıştırılması ve üretimi sırasında büyük bir patlama meydana geldi. Böyle bir kaza meydana gelmişse bizim ilk yaklaşımımız mutlaka bir ihmalin olduğu şeklindedir, yani bunun mutlaka bir nedeni vardır. Benzer hadiseler yaşanmasın diye gereken tüm tedbirleri alacağız” dedi.
 • Bakan Canikli Patlamanın Yaşandığı Barutsan'da İncelemelerde Bulundu Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Barutsan Fabrikası’nda meydana gelen patlama ile ilgili incelemelerde bulunmak için olay yerine gelen Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Roket yakıtı üretimi yapılan atölyede, roket yakıtlarının karıştırılması ve üretimi sırasında büyük bir patlama meydana geldi. Böyle bir kaza meydana gelmişse bizim ilk yaklaşımımız mutlaka bir ihmalin olduğu şeklindedir, yani bunun mutlaka bir nedeni vardır. Benzer hadiseler yaşanmasın diye gereken tüm tedbirleri alacağız” dedi.
 • Canikli, Barutsan Fabrikasında İncelemede Bulundu Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, patlamanın meydana geldiği Elmadağ Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda inceleme yaparak, yetkililerden bilgi aldı Bakan Canikli: 'Adli soruşturma devam ediyor. Ayrıca hem Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu hem de Bakanlığımız teftiş kurulu tarafından kapsamlı, ayrıntılı idari soruşturma ve inceleme yapılmaya başlanmıştır' 'Olayın teknik boyutunun, nedeninin, kazaya sebep olan hususun tam olarak ortaya çıkartılabilmesini temin maksadıyla iki üniversitemizden yetkili arkadaşlarımızın katılımıyla çok kapsamlı çalışmalar yapılacak. Onlarla ilgili gerekli talimatları verdik'
 • Ankara'daki Patlamada İhmal Var Mı ? Elmadağ’daki MKE’ye bağlı Barutsan fabrikasındaki yakıt işleme merkezinde meydana gelen patlamada 1 işçi hayatını kaybetti, 4 işçi yaralandı. Olaydan sonra bir işçi, "Olayla ilgili ihmal olup olmadığını araştıracaklar.Patlamanın sesi her yerden duyuldu" dedi.
 • Milli Savunma Bakanlığından Elmadağ'daki Patlamaya İlişkin Açıklama Milli Savunma Bakanlığı, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumuna (MKE) bağlı Elmadağ Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasında meydana gelen patlama sonucunda 1 işçinin hayatını kaybettiğini, 4 işçinin yaralandığını açıkladı.
 • MKE Barutsan Fabrikasındaki Patlama Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, incelemelerde bulunmak üzere Elmadağ Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasına gitti Milli Savunma Bakanlığı: 'Bölge kontrol altına alınmıştır. Kazanın nedeniyle ilgili adli ve idari çalışma başlatılmıştır'
 • Ankara'da Fabrikadaki Patlama Elmadağ’daki MKE’ye bağlı Barutsan fabrikasındaki yakıt işleme merkezinde meydana gelen patlamada 1 işçi hayatını kaybetti, 4 işçi yaralandı. Olay sonra bir işçi, "Patlamanın sesi her yerden duyuldu. 2 arkadaşımız da ağır yaralı şuan" dedi.
 • GÜNCELLEME - MKE Barutsan Fabrikasında Patlama Elmadağ'daki MKE Barutsan fabrikasındaki yakıt işleme merkezinde meydana gelen patlamada bir işçi hayatını kaybetti, yaralanan 4 işçi hastaneye kaldırıldıDETAYLAR EKLENDİ.
 • Barutsan Fabrikasında Patlama Açıklaması 1 Ölü, 4 Yaralı Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasında patlama meydana geldi. Patlama sonucu 1 işçi hayatını kaybederken, 4 işçi de yaralandı.
 • Ankara'nın Elmadağ İlçesindeki Barutsan Fabrikasında Patlama Açıklaması 1 Ölü, 4 Yaralı Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasında patlama meydana geldi. Patlama sonucu 1 işçi hayatını kaybederken, 4 işçi de yaralandı.
 • Vali Topaca Açıklaması 'Elmadağ Barut Fabrikasında 1 İşçimiz Vefat Etmiş, 4 İşçimiz Yaralanmıştır' Ankara Valisi Ercan Topaca, Makine Kimya Endüstrisi Kurumuna bağlı Elmadağ Barut Fabrikasında meydana gelen iş kazasında 1 işçinin hayatını kaybettiğini, 4 işçinin de yaralandığını açıkladı.
 • MKE Barutsan Fabrikasında Patlama Elmadağ'daki MKE Barutsan fabrikasındaki yakıt işleme merkezinde meydana gelen patlamada bir işçi hayatını kaybetti, yaralanan 4 işçi hastaneye kaldırıldı.
 • İkinci Baharlarını Huzurevinde Yaşayacaklar Huzurevinde tanışarak evlenme kararı alan Zeliha Özsöz ile Haydar Şahan, huzurevi sakinlerinin şahitliğinde dünyaevine girdi Beşinci kez 'evet' diyen Zeliha Özsöz: 'Birbirimizi sevdik, karar verdik evlenmeye. Çok mutluyuz, seviyoruz birbirimizi. Çok heyecanlı ve mutluyum' Haydar Şahan: 'Her şeye sünger çektim. Başka yuvamız yok, yerimiz yok. Son nefesimizi burada soluyacağız'
 • Elmadağ Belediye Başkanı Şahin Açıklaması '2009 yılından bugüne kadar alkol kullanımı, cinayet, boşanma ve buna benzer toplumsal olaylarda sürekli bir azalma oldu. Bu, günden güne azalmaya da devam ediyor'
 • Milli Güreşçilere Moral Ziyareti Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın:'Hem sporcularımız hem de teknik heyet büyük bir hırsla çalışmalarını sürdürüyor'.
 • Taha, Gözünü 6. Avrupa Şampiyonluğuna Çevirdi Olimpiyat şampiyonu mili güreşçi Taha Akgül:'Zorlu bir Avrupa Şampiyonası olacak. Çünkü şampiyona Dağıstan'da yapılacak. Dağıstan güreşin ekolü, seyirci baskısı olacak' 'Hedefim, 6. kez Avrupa şampiyonu olmak. Serbest stilde bana ait olan rekoru geliştirmek istiyorum' 'Yeni bir takımız. Olimpiyat kadrosu oluşuyor'
 • Elmadağlı Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi ASKİ Genel Müdürlüğü, Elmadağ Kaymakamlığı ve Elmadağ Belediye Başkanlığı ortaklığında ilçede bulunan muhtarlarla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • Başkan Tuna'dan Milli Güreşçilere Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Serbest Güreş Milli Takımı'na moral ziyaretinde bulundu.
 • Serbest Güreşçiler Kampa Giriyor Serbest Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Ankara'da kamp yapacak.
 • Şampiyon Soner 'Demirtaş' Gibi Olacak Erkekler Serbest Güreş Milli Takımı 75 kilo sporcusu Soner Demirtaş, sakatlığının ardından eski formuna ulaşmak için Elmadağ'da çalışmalarını sürdürüyor Avrupa şampiyonu güreşçi Soner:'Baktığınızda son iki yılın Avrupa şampiyonuyum. Bu Avrupa Şampiyonası'nda da şampiyonluğun adayıyım' 'Biz de silah başında olmasak da ülkemiz için minderde savaşıyoruz' 'Türkiye'nin gururu olmuş bir sporcuyu karalama şeklinde bir açıklama yapmakta amaç nedir bilemiyorum'
 • Özbek Ve Türk Güreşçilerden Mehmetçik'e Destek Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın:'Zeytin Dalı Harekatı'nı destekliyor ve başarılı olması için dua ediyoruz'.
 • Milli Güreşçiler Kampa Girecek Serbest Güreş Milli Takımı Ankara'da, Kadın Güreş Milli Takımı da Yalova'da kamp yapacak.
 • Milli Güreşçiler Sezonu Açıyor Grekoromen Milli Takımı, Tahti Kupası, Serbest Milli Takımı ise Ivan Yariguin Turnuvası'nda mücadele edecek.
 • 'Zirvede Bırakmak İstiyorum' Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Yıldırım: '2020 Tokyo Olimpiyatları'nda şampiyon olup güreşi bırakmayı düşünüyorum' 'Güreşte son dönemdeki çıkış, sistemli çalışmanın sonucu. Ayrıca iyi bir jenerasyon yakalandı'
 • Milli Güreşçiler Avrupa Şampiyonası Hazırlıklarına Başladı Serbest ve Grekoromen Güreş Milli Takımları, Rusya'nın ev sahipliğinde 30 Nisan-6 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası için ilk etap kamp çalışmalarına başladı.
 • Yeniden Kürsü Zamanı Dünya ikincisi milli güreşçi Yakup Gör:'2016'da talihsiz bir sakatlık geçirdim, 56 ay minderden uzak kaldım. Bu yüzden performansım geriledi' 'Kürsüye ara verdim. İnşallah, dönüşüm daha güzel olur. Birincilikle dönmek istiyorum' 'Daha çok çalışıp yeniden Avrupa ve dünya şampiyonalarında kürsüde yer almak istiyorum. Esas hedefim ise 2020 Tokyo Olimpiyatları'
 • 'Sistemde Değişiklik Düşünmüyoruz' Serbest Güreş Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü İlbayhanov:'Milli takımda oturmuş bir sistem var. Şu an bir değişiklik düşünmüyoruz' 'Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında geçen yıl madalya rekoru kırıldı. Doğru bir program uygulanıyor. Türk güreşi doğru yolda'
 • Serbest Güreşte Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Milli takım, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında, 724 Ocak'ta Ankara'da kamp yapacak.
 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, ATO Meclisi Toplantısı'na Katıldı Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO üyelerinin Büyükşehir Belediyesini ilgilendiren sorunlarını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya aktardı. Başkan Tuna, belediye olarak çalışan ve üreten kesimin önünü açmak için her türlü destek ve katkıyı sağlamaya hazır olduklarını söyledi.
 • İçişleri Bakanlığından Yılbaşı Genelgesi Halkın yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için alınacak tedbirlere ilişkin genelge yayımlandı Başta gece kulüpleri olmak üzere eğlence mekanlarının işletmecileri ile görüşmeler yapılacak, bu mekanlarda çalışan özel güvenlik görevlilerinin tehditlere karşı farkındalıklarını artıracak faaliyetlere ağırlık verilecek.
 • İçişleri'nden Valiliklere 'Yılbaşı Genelgesi' İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine “Yılbaşına İlişkin Alınacak Güvenlik Tedbirleri” konulu bir genelge gönderildi.
 • Elmadağ'da Güreş Semineri Türkiye Güreş Federasyonunun Ankara'da düzenlediği ve bugün başlayan seminer, 3 gün sürecek.
 • Okul Servisleri Düzenlemesi ASİO Başkanı Elmadağlı: 'Zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri çocuklara ve araçlarımıza uygun değil. İki nokta emniyet kemeri daha uygun' 'Servisçiler olarak amacımız birtakım külfetlerden kurtulmak değil, çocuklarımızı sağlıklı ve güvenli şekilde evlerinden alıp evlerine bırakmak'
 • Hayvansever Nurhan Duru'yu Köpekler Patisiyle Teselli Etti Köpekler için yaptığı barınağın yıkıldığını gören hayvansever Nurhan Duru gözyaşlarına boğuldu. Gözyaşları içinde kalan Duru’yu köpeklerin patileriyle teselli etmeye çalışması görüntülere yansıdı.
 • Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Elmadağlı Açıklaması 'Korsan Servisçiliği Ortadan Kaldırmalıyız' Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tuncay Elmadağlı, korsan araçların denetlenmesi ve engellenmesi ile istenmeyen olayların önüne geçilebileceğini kaydetti.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Akgün: 'Sporcularımızın başarılı olacağına inanıyoruz' 'Bu yaş grubunda 2020 ve 2024 olimpiyatlarında milli takımımızı temsil edecek sporcular mevcut'.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Milli güreşçiler, Polonya'da düzenlenecek şampiyona öncesi hazırlıklarda son aşamaya geldi TGF Başkanı Aydın: 'Türk güreşi her geçen gün çıtasını yükseltiyor. Polonya'dan hem erkekler hem de kadınlarda en iyi sonuçlarla döneceğiz'
 • Musa Aydın'dan Serbest Güreşçilere Moral Ziyareti TGF Başkanı Aydın:'(23 Yaş Altı Dünya Şampiyonası) Hedefimiz Polonya'dan takım halinde dünya şampiyonu olarak dönmek'.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Serbest Milli Takımı, Polonya'da düzenlenecek şampiyona öncesi son etap kamp çalışmalarına Ankara'da başladı.
 • OSB'ler 12 Bin 500 Kişiye İş Sağlayacak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'Son dönemde Yalova ve Ankara'da kurulan ihtisas organize sanayi bölgeleri, yaklaşık 12 bin 500 kişiye istihdam olanağı yaratacak' 'Yalova Avrasya Giyim İhtisas OSB, hazır giyim, konfeksiyon malzemesi ve makinelerinin imalatı ve tedariğiyle üretilen ürünlerin, tasarım ve teşhirinde faaliyet gösterecek' 'Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB, mobilya üretimi konusunda Türkiye'nin iddialı şehirlerinden Ankara'ya yeni bir soluk getirecek'.
 • Eyüp Sabri Tuncer Anısına Hatıra Ormanı Türkiye'nin ünlü kolonya markalarından Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları'nın geçen yıl vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Tuncer ve babası Eyüp Sabri Tuncer adına hatıra ormanı oluşturuldu.
 • Kırıkkale CHP Merkez İlçe Başkanı'nın Babası Kazada Hayatını Kaybetti Ankara’nın Elmadağ ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
 • Başbakan Yıldırım'dan Ankaralılara Müjde Başbakan Binali Yıldırım, “Şu anda 11 noktaya uçuş var, bir başkent için bu yeterli değil. THY ile konuştuk, en kısa zamanda yeni uçuşları başlatıyoruz. İlk olarak 29 Ekim’de ilk uçuş Frankfurt’a, ardından Viyana, Berlin ve Paris’e yapılacak, hayırlı olsun” şeklinde konuştu”
 • Türk Güreşinde Altyapılar Değerlendirildi TGF Başkanı Aydın: 'Hedefimiz, yeni Rıza Kayaalpler, Taha Akgüller çıkarmak'.
 • 23 Yaş Altı Serbest Güreşçiler Kampa Giriyor 23 Yaş Altı Serbest Güreş Milli Takımı'nın hazırlık kampı, yarın Ankara'da başlayacak.
 • Başkentte Eski Polisler Hakkındaki FETÖ/PDY Davası Meslekten ihraç edilen 23 polisin 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
 • Valici Topaca Başkanlığında 'Okul Güvenliği İstişare Toplantısı' Yapıldı Ankara Valisi Ercan Topaca, toplumda okul etraflarında uyuşturucu satıldığı yönünde algı olduğunu belirterek, "Okulların önünde uyuşturucu satılıyorsa hiçbir kaymakamımız, hiçbir emniyet müdürümüz, hiçbir jandarma komutanımız, hiçbir milli eğitim müdürümüz makamında oturmasın. Görevimi yapıyorum diye de ortalıkta dolaşmasın" dedi.
 • Okul Servisi Ücretleri Belli Oldu Türkiye genelinde 20172018 eğitimöğretim yılında uygulanacak okul servislerinin ücretleri belli oldu Okul servisi ücretlerine İstanbul'da yüzde 12,7, Ankara'da yüzde 11, İzmir'de yüzde 18, Gaziantep'te yüzde 1113, Konya'da yüzde 15,318,4 oranında zam yapıldı Okul servisi ücretlerine zam yapılmayan Trabzon'da ise 20162017 eğitimöğretim dönemindeki ücretler geçerli olacak.
 • Bakan Bak'tan Serbest Güreş Milli Takımı'na Moral Ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Güreş Şampiyonası'nda mücadele edecek Serbest Milli Takım'a başarı diledi.
 • Taha Akgül, Paris'te Rekor Peşinde Olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül: 'Hedefim, üst üste üçüncü kez dünya şampiyonu olup, serbest güreşte bir rekora imza atmak' 'Rakiplerimiz biliyor ki kilomuzun en iyi adamı Taha. Onlar istediği kadar çalışabilirler. İyi hazırlandığım zaman benim için problem olmuyor'
 • Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti TGF Başkanı Aydın, Dünya Şampiyonası'na hazırlanan Serbest Milli Takımı'nın kampını ziyaret etti.
 • Kadın Güreş Milli Takımı'nın Ankara Kampı Başladı Kadın Güreş Milli Takımı, Dünya Şampiyonası son etap hazırlıkları kapsamında Ankara'da kampa girdi.
 • Serbest Stil Güreş Milli Takımı Kampa Giriyor Milliler, başkentteki kampta Dünya Şampiyonası'na hazırlanacak.
 • Ankara Ve İzmir'de Okul Servisi Ücretleri Belli Oldu 20172018 eğitim öğretim yılında okul servis ücretleri, geçen eğitim dönemine göre Ankara'da ortalama yüzde 11, İzmir'de ise yüzde 18 arttı.
 • Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'in Dünya Şampiyonası'nda Tek Hedefi Altın Madalya Dünya Şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Ağustos ayında yapılacak Dünya Şampiyonası’nda da başarılarına bir yenisini eklemek için hazırlıklarını Ankara Elmadağ güreş kampında sürdürüyor. Kayaalp, “Başarılı olmak için yoğun antrenman yapıyoruz, çok çalışıyoruz. Çünkü bütün rakiplerimiz böyle çalışıyor. O yüzden bizim onları yenebilmemiz için daha fazlasını yapmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi.
 1  2  ...  6  7 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !