ELMADAĞ HABERLERİ / Ankara

 • İkinci Baharlarını Huzurevinde Yaşayacaklar Huzurevinde tanışarak evlenme kararı alan Zeliha Özsöz ile Haydar Şahan, huzurevi sakinlerinin şahitliğinde dünyaevine girdi Beşinci kez 'evet' diyen Zeliha Özsöz: 'Birbirimizi sevdik, karar verdik evlenmeye. Çok mutluyuz, seviyoruz birbirimizi. Çok heyecanlı ve mutluyum' Haydar Şahan: 'Her şeye sünger çektim. Başka yuvamız yok, yerimiz yok. Son nefesimizi burada soluyacağız'
 • Elmadağ Belediye Başkanı Şahin Açıklaması '2009 yılından bugüne kadar alkol kullanımı, cinayet, boşanma ve buna benzer toplumsal olaylarda sürekli bir azalma oldu. Bu, günden güne azalmaya da devam ediyor'
 • Milli Güreşçilere Moral Ziyareti Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın:'Hem sporcularımız hem de teknik heyet büyük bir hırsla çalışmalarını sürdürüyor'.
 • Taha, Gözünü 6. Avrupa Şampiyonluğuna Çevirdi Olimpiyat şampiyonu mili güreşçi Taha Akgül:'Zorlu bir Avrupa Şampiyonası olacak. Çünkü şampiyona Dağıstan'da yapılacak. Dağıstan güreşin ekolü, seyirci baskısı olacak' 'Hedefim, 6. kez Avrupa şampiyonu olmak. Serbest stilde bana ait olan rekoru geliştirmek istiyorum' 'Yeni bir takımız. Olimpiyat kadrosu oluşuyor'
 • Elmadağlı Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi ASKİ Genel Müdürlüğü, Elmadağ Kaymakamlığı ve Elmadağ Belediye Başkanlığı ortaklığında ilçede bulunan muhtarlarla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • Başkan Tuna'dan Milli Güreşçilere Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Serbest Güreş Milli Takımı'na moral ziyaretinde bulundu.
 • Serbest Güreşçiler Kampa Giriyor Serbest Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Ankara'da kamp yapacak.
 • Şampiyon Soner 'Demirtaş' Gibi Olacak Erkekler Serbest Güreş Milli Takımı 75 kilo sporcusu Soner Demirtaş, sakatlığının ardından eski formuna ulaşmak için Elmadağ'da çalışmalarını sürdürüyor Avrupa şampiyonu güreşçi Soner:'Baktığınızda son iki yılın Avrupa şampiyonuyum. Bu Avrupa Şampiyonası'nda da şampiyonluğun adayıyım' 'Biz de silah başında olmasak da ülkemiz için minderde savaşıyoruz' 'Türkiye'nin gururu olmuş bir sporcuyu karalama şeklinde bir açıklama yapmakta amaç nedir bilemiyorum'
 • Özbek Ve Türk Güreşçilerden Mehmetçik'e Destek Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın:'Zeytin Dalı Harekatı'nı destekliyor ve başarılı olması için dua ediyoruz'.
 • Milli Güreşçiler Kampa Girecek Serbest Güreş Milli Takımı Ankara'da, Kadın Güreş Milli Takımı da Yalova'da kamp yapacak.
 • Milli Güreşçiler Sezonu Açıyor Grekoromen Milli Takımı, Tahti Kupası, Serbest Milli Takımı ise Ivan Yariguin Turnuvası'nda mücadele edecek.
 • 'Zirvede Bırakmak İstiyorum' Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Yıldırım: '2020 Tokyo Olimpiyatları'nda şampiyon olup güreşi bırakmayı düşünüyorum' 'Güreşte son dönemdeki çıkış, sistemli çalışmanın sonucu. Ayrıca iyi bir jenerasyon yakalandı'
 • Milli Güreşçiler Avrupa Şampiyonası Hazırlıklarına Başladı Serbest ve Grekoromen Güreş Milli Takımları, Rusya'nın ev sahipliğinde 30 Nisan-6 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası için ilk etap kamp çalışmalarına başladı.
 • Yeniden Kürsü Zamanı Dünya ikincisi milli güreşçi Yakup Gör:'2016'da talihsiz bir sakatlık geçirdim, 56 ay minderden uzak kaldım. Bu yüzden performansım geriledi' 'Kürsüye ara verdim. İnşallah, dönüşüm daha güzel olur. Birincilikle dönmek istiyorum' 'Daha çok çalışıp yeniden Avrupa ve dünya şampiyonalarında kürsüde yer almak istiyorum. Esas hedefim ise 2020 Tokyo Olimpiyatları'
 • 'Sistemde Değişiklik Düşünmüyoruz' Serbest Güreş Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü İlbayhanov:'Milli takımda oturmuş bir sistem var. Şu an bir değişiklik düşünmüyoruz' 'Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında geçen yıl madalya rekoru kırıldı. Doğru bir program uygulanıyor. Türk güreşi doğru yolda'
 • Serbest Güreşte Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Milli takım, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında, 724 Ocak'ta Ankara'da kamp yapacak.
 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, ATO Meclisi Toplantısı'na Katıldı Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO üyelerinin Büyükşehir Belediyesini ilgilendiren sorunlarını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya aktardı. Başkan Tuna, belediye olarak çalışan ve üreten kesimin önünü açmak için her türlü destek ve katkıyı sağlamaya hazır olduklarını söyledi.
 • İçişleri Bakanlığından Yılbaşı Genelgesi Halkın yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için alınacak tedbirlere ilişkin genelge yayımlandı Başta gece kulüpleri olmak üzere eğlence mekanlarının işletmecileri ile görüşmeler yapılacak, bu mekanlarda çalışan özel güvenlik görevlilerinin tehditlere karşı farkındalıklarını artıracak faaliyetlere ağırlık verilecek.
 • İçişleri'nden Valiliklere 'Yılbaşı Genelgesi' İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine “Yılbaşına İlişkin Alınacak Güvenlik Tedbirleri” konulu bir genelge gönderildi.
 • Elmadağ'da Güreş Semineri Türkiye Güreş Federasyonunun Ankara'da düzenlediği ve bugün başlayan seminer, 3 gün sürecek.
 • Okul Servisleri Düzenlemesi ASİO Başkanı Elmadağlı: 'Zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri çocuklara ve araçlarımıza uygun değil. İki nokta emniyet kemeri daha uygun' 'Servisçiler olarak amacımız birtakım külfetlerden kurtulmak değil, çocuklarımızı sağlıklı ve güvenli şekilde evlerinden alıp evlerine bırakmak'
 • Hayvansever Nurhan Duru'yu Köpekler Patisiyle Teselli Etti Köpekler için yaptığı barınağın yıkıldığını gören hayvansever Nurhan Duru gözyaşlarına boğuldu. Gözyaşları içinde kalan Duru’yu köpeklerin patileriyle teselli etmeye çalışması görüntülere yansıdı.
 • Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Elmadağlı Açıklaması 'Korsan Servisçiliği Ortadan Kaldırmalıyız' Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tuncay Elmadağlı, korsan araçların denetlenmesi ve engellenmesi ile istenmeyen olayların önüne geçilebileceğini kaydetti.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Akgün: 'Sporcularımızın başarılı olacağına inanıyoruz' 'Bu yaş grubunda 2020 ve 2024 olimpiyatlarında milli takımımızı temsil edecek sporcular mevcut'.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Milli güreşçiler, Polonya'da düzenlenecek şampiyona öncesi hazırlıklarda son aşamaya geldi TGF Başkanı Aydın: 'Türk güreşi her geçen gün çıtasını yükseltiyor. Polonya'dan hem erkekler hem de kadınlarda en iyi sonuçlarla döneceğiz'
 • Musa Aydın'dan Serbest Güreşçilere Moral Ziyareti TGF Başkanı Aydın:'(23 Yaş Altı Dünya Şampiyonası) Hedefimiz Polonya'dan takım halinde dünya şampiyonu olarak dönmek'.
 • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Serbest Milli Takımı, Polonya'da düzenlenecek şampiyona öncesi son etap kamp çalışmalarına Ankara'da başladı.
 • OSB'ler 12 Bin 500 Kişiye İş Sağlayacak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'Son dönemde Yalova ve Ankara'da kurulan ihtisas organize sanayi bölgeleri, yaklaşık 12 bin 500 kişiye istihdam olanağı yaratacak' 'Yalova Avrasya Giyim İhtisas OSB, hazır giyim, konfeksiyon malzemesi ve makinelerinin imalatı ve tedariğiyle üretilen ürünlerin, tasarım ve teşhirinde faaliyet gösterecek' 'Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB, mobilya üretimi konusunda Türkiye'nin iddialı şehirlerinden Ankara'ya yeni bir soluk getirecek'.
 • Eyüp Sabri Tuncer Anısına Hatıra Ormanı Türkiye'nin ünlü kolonya markalarından Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları'nın geçen yıl vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Tuncer ve babası Eyüp Sabri Tuncer adına hatıra ormanı oluşturuldu.
 • Kırıkkale CHP Merkez İlçe Başkanı'nın Babası Kazada Hayatını Kaybetti Ankara’nın Elmadağ ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
 • Başbakan Yıldırım'dan Ankaralılara Müjde Başbakan Binali Yıldırım, “Şu anda 11 noktaya uçuş var, bir başkent için bu yeterli değil. THY ile konuştuk, en kısa zamanda yeni uçuşları başlatıyoruz. İlk olarak 29 Ekim’de ilk uçuş Frankfurt’a, ardından Viyana, Berlin ve Paris’e yapılacak, hayırlı olsun” şeklinde konuştu”
 • Türk Güreşinde Altyapılar Değerlendirildi TGF Başkanı Aydın: 'Hedefimiz, yeni Rıza Kayaalpler, Taha Akgüller çıkarmak'.
 • 23 Yaş Altı Serbest Güreşçiler Kampa Giriyor 23 Yaş Altı Serbest Güreş Milli Takımı'nın hazırlık kampı, yarın Ankara'da başlayacak.
 • Başkentte Eski Polisler Hakkındaki FETÖ/PDY Davası Meslekten ihraç edilen 23 polisin 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
 • Valici Topaca Başkanlığında 'Okul Güvenliği İstişare Toplantısı' Yapıldı Ankara Valisi Ercan Topaca, toplumda okul etraflarında uyuşturucu satıldığı yönünde algı olduğunu belirterek, "Okulların önünde uyuşturucu satılıyorsa hiçbir kaymakamımız, hiçbir emniyet müdürümüz, hiçbir jandarma komutanımız, hiçbir milli eğitim müdürümüz makamında oturmasın. Görevimi yapıyorum diye de ortalıkta dolaşmasın" dedi.
 • Okul Servisi Ücretleri Belli Oldu Türkiye genelinde 20172018 eğitimöğretim yılında uygulanacak okul servislerinin ücretleri belli oldu Okul servisi ücretlerine İstanbul'da yüzde 12,7, Ankara'da yüzde 11, İzmir'de yüzde 18, Gaziantep'te yüzde 1113, Konya'da yüzde 15,318,4 oranında zam yapıldı Okul servisi ücretlerine zam yapılmayan Trabzon'da ise 20162017 eğitimöğretim dönemindeki ücretler geçerli olacak.
 • Bakan Bak'tan Serbest Güreş Milli Takımı'na Moral Ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Güreş Şampiyonası'nda mücadele edecek Serbest Milli Takım'a başarı diledi.
 • Taha Akgül, Paris'te Rekor Peşinde Olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül: 'Hedefim, üst üste üçüncü kez dünya şampiyonu olup, serbest güreşte bir rekora imza atmak' 'Rakiplerimiz biliyor ki kilomuzun en iyi adamı Taha. Onlar istediği kadar çalışabilirler. İyi hazırlandığım zaman benim için problem olmuyor'
 • Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti TGF Başkanı Aydın, Dünya Şampiyonası'na hazırlanan Serbest Milli Takımı'nın kampını ziyaret etti.
 • Kadın Güreş Milli Takımı'nın Ankara Kampı Başladı Kadın Güreş Milli Takımı, Dünya Şampiyonası son etap hazırlıkları kapsamında Ankara'da kampa girdi.
 • Serbest Stil Güreş Milli Takımı Kampa Giriyor Milliler, başkentteki kampta Dünya Şampiyonası'na hazırlanacak.
 • Ankara Ve İzmir'de Okul Servisi Ücretleri Belli Oldu 20172018 eğitim öğretim yılında okul servis ücretleri, geçen eğitim dönemine göre Ankara'da ortalama yüzde 11, İzmir'de ise yüzde 18 arttı.
 • Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'in Dünya Şampiyonası'nda Tek Hedefi Altın Madalya Dünya Şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Ağustos ayında yapılacak Dünya Şampiyonası’nda da başarılarına bir yenisini eklemek için hazırlıklarını Ankara Elmadağ güreş kampında sürdürüyor. Kayaalp, “Başarılı olmak için yoğun antrenman yapıyoruz, çok çalışıyoruz. Çünkü bütün rakiplerimiz böyle çalışıyor. O yüzden bizim onları yenebilmemiz için daha fazlasını yapmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi.
 • 'Türkiye Güreşte Her Zaman İddialıdır' Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Bora: 'Ülkeler, en iyi kadrolarını oluşturarak Dünya Şampiyonası'na katılacak ve olimpiyatlar öncesi son durumlarını görme fırsatı yakalayacak' 'Asıl hedefimiz 2020 Olimpiyatları olacak. Plan ve programımızı Tokyo'ya göre yapıyoruz' 'Serbest stilde bazı ülkeler arasında uçurum var ama grekoromen güreşte bu böyle değil' 'Gelecek adına özellikle 23 yaş altı ve büyükler kategorilerinde koordineli çalışıyoruz'
 • Selçuk Çebi'den Güreşçilere Moral Ziyareti Eski dünya şampiyonu güreşçi ve Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Çebi:'Sporculuğu bırakalı henüz çok zaman olmamasına karşın salonları ve buradaki havayı çok özledim' 'Sporcu kardeşlerimizle birlikte olduğumuzu lafla değil icraatla göstermek istiyoruz' 'Güreşte biri gider, biri gelir ama o bayrak hiçbir zaman aşağı inmez' 'Fransa'dan madalyasız dönmeyiz. Sporcu arkadaşlarımıza olan inancımız tam'
 • Dünya Güreş Şampiyonası'na Doğru Grekoromen Güreş Milli Takımı, ikinci hazırlık kampını 421 Temmuz tarihlerinde Ankara'da yapacak.
 • Atama Kararları Başbakan Yardımcılığı ve bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
 • PKK'lı kadın suikastçi film gibi operasyonla yakalandı! Ankara Emniyet Müdürlüğü TEM ve İstihbarat ekiplerince tespit edilerek takibe alınan ve PKK'nın sözde özel kuvvetler birimi üyesi olduğu öğrenilen kadın terörist M.Y, aralarında üç Kürt siyasetçinin de bulunduğu bazı hedeflere yönelik eylem hazırlığındayken yakalandı Kadın terörist ve beraberindekiler sevk edildikleri mahkemece tutuklandı Diyarbakır kırsalından Ankara'ya geldiği ve mart ayından bu yana polisin takibinde olduğu öğrenilen M.Y'nin beraberinde getirdiği iki kalaşnikof, Elmadağ ilçesi kırsalındaki bir alanda gömülü halde ele geçirildi.
 • Odasında Gülen'e Ait Kılların Ele Geçirildiği Amiral Savunma Yaptı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 72 kişinin yargılandığı dava, sanık amirallerin savunmalarıya devem ettiSavunma yapan amiraller arasında gözaltına alındığı sırada odasında yapılan aramalarda FETÖ elebaşı Gülen'e ait olduğu iddia edilen '2 adet kıl'ın ele geçirildiği eski Tuğamiral Dede ile Yurtta Sulh Konseyi tarafından Donanma Kuvvetleri Komutanı olarak atanan eski Tümamiral Tosun da yer aldı.
 • Serbest Güreşçiler, Avrupa Şampiyonası'na Hazırlanıyor Serbest Güreş Milli Takımı Antrenörü Çakmar: 'Rio'da Türk güreşi ivme kazandı. Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz' 'Şampiyonada 45 madalya bekliyoruz'
 • Serbest Güreş Milli Takımı Kampa Girdi Serbest Güreş Milli Takımı, 2-7 Mayıs'ta Sırbistan'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Ankara'da kampa girdi.
 • Serbest Güreş Milli Takımı Kampa Giriyor Milliler, Avrupa Şampiyonası'na Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde hazırlanacak.
 • Başkan Gökçek Elmadağ'da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Elmadağ’a son 3 yılda 169 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını bildirdi. Gökçek, “Kargalı Barajı’na ek olarak 4 buçuk milyon metreküp kapasiteli baraj yapacağız. Böylece Elmadağ’da su sorunu kalmayacak” dedi.
 • Güreş Açıklaması 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'na Doğru Şampiyonada mücadele edecek erkek ve kadın milli takım sporcuları belli oldu.
 • Servisçi Esnafı Araçlarıyla 'Evet' Yazdı Ankara’da servisçi esnafı, araçlarıyla ‘evet’ yazarak referandum kararlarını farklı bir şekilde gösterdi.
 • Elmadağ'da Kur'an Kursu Öğrencileri Sertifikalarını Aldı Ankara’nın Elmadağ ilçesinde eğitimini tamamlayan Kur’an kursu öğrencilerine sertifikaları verildi.
 • Milli Güreşçiler Avrupa Şampiyonası İçin Kampa Giriyor Serbest Güreş Milli Takımı, mayıs ayında Sırbistan'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için yarın Ankara'da hazırlıklara başlayacak 2016 Rio Olimpiyatları'nın madalyalı sporcuları Taha Akgül, Selim Yaşar ve Soner Demirtaş da kampta yer alacak.
 • İstanbul'da Güreş Heyecanı Güreşte sezonun ilk önemli organizasyonu olan Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Uluslararası Güreş Turnuvası, 45 Mart tarihlerinde İstanbul'da yapılacak Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanı Gül:'Bütçemiz diğer ülkelerle kıyaslanırsa yetersiz. Dünyadaki standartları uygulamalıyız'
 • '2017 Altın Madalyalarla Dolu Bir Yıl Olacak' Olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül: 'Her hareketime dikkat etmem lazım çünkü ben örnek sporcuyum, rol modelim' 'Ulaşılabilecek her başarıyı elde ederek, kariyerimin zirvesini gördüm' 'En büyük avantajım hafif sıkletlerle bile antrenman yapabilmem. Onlarla hızlandım, rakiplerime karşı üstünlüğümü onlarla kurdum'
 • Serbest Güreş Milli Takımı Dünya Kupası'na Hazırlanıyor Başarılı bir sezon geçirilmesi için kampta kurban kesildi.
 • Elmadağ Kayak Merkezi'ne Yarı Yıl Tatilinde Yoğun İlgi ANKARA – Başkent merkeze 20 kilometre uzaklıkta bulunan ve kar kalınlığının kış aylarında 60 santimetreye kadar ulaştığı Elmadağ Kayak Merkezi hafta için olmasına rağmen dolup taştı. Çok sayıda vatandaş kayak yaparak, karın tadını çıkardı.
 • Serbest Güreş Milli Takımı Kampa Giriyor Dünya Kupası'nda mücadele edecek Serbest Güreş Milli Takımı, 29 Ocak'ta Ankara'da kampa girecek.
 • Kar merkezinde kar çilesi Elmadağ Kayak Merkezi, trajikomik görüntüsüyle utandırıyor. CHP’li belediyenin asfaltlamadığı yollar ve toplamadığı çöplerle kar keyfi kâbusa dönüyor.
 • Başkentlilerin Kayak Keyfi Hafta sonu tatilini fırsat bilen Ankaralılar, Elmadağ Kayak Merkezi'nde karın keyfini çıkardı.
 • Polislerin Atamayla İlgili Bireysel Başvurusuna Ret Emniyet müdürü 3 polisin, Aralık 2013 ve Ocak 2014'teki atama işlemine karşı mahkemeden alınan yürütmeyi durdurma kararının uygulanmadığı gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvurular, 'açıkça dayanaktan yoksunluk' nedeniyle kabul edilemez bulundu.
 • Başkent Şehidini Uğurladı İstanbul’daki bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Çetin Sarıkaya Ankara’nın Elmadağ ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • İstanbul Patlamasında Şehit Olan Çetin Sarıkaya Son Yolculuğuna Uğurlandı İstanbul’daki bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Çetin Sarıkaya Ankara’nın Elmadağ ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • Şehit Polis Memuru Sarıkaya'nın Baba Ocağına Acı Haber Ulaştı İstanbul’daki bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Çetin Sarıkaya’nın Ankara’daki baba ocağına acı haber ulaştı.
 • Ankaralı Servisçilerden Erdoğan'ın Çağrısına Destek Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası üyeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “dövizlerinizi bozdurun” çağrısıyla kampanya başlatarak, ellerindeki dolarları bozdurdu.
 • Servisçi Esnafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Dövizlerinizi Bozdurun' Çağrısına Destek Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası üyeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “dövizlerinizi bozdurun” çağrısıyla kampanya başlatarak, ellerindeki dolarları bozdurdu.
 1  2  ...  6 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !