BALA HABERLERİ / Ankara

 • Bala'da Okullar Yarın Tatil Ankara’nın Bala ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın okulları tatil edildi.
 • Başkan Yaşar'a Bir Ödül De Balalılardan Balâ Ekspres Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Büyük Hemşheri Buluşması ve Bala’nın En’leri” ödül töreni Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
 • Türk Sanayici Nükleer Tedarikçi Olma Yolunda Ankara Sanayi Odası’nın önderliği ve koordinatörlüğünde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Programı desteğiyle çalışmalarını sürdüren Nükleer Sanayi Kümelenmesi (NÜKSAK) üyesi sanayiciler, Rosatom Tedarikçi Sistem Eğitimi ile Akkuyu Nükleer Santralinin ihalelerine hazırlanıyor. ASO’nun yanısıra, İstanbul, Kocaeli ve Adana Sanayi Odası’nın da içinde yeraldığı NÜKSAK’da bu şehirlerdeki sanayicilerin yanısıra Gaziantep ve Bursa illerinden toplam 53 sanayici bulunuyor.
 • Başkent Ulaşımında Devrim Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, sadece Başkentlilere değil Ankara’ya gelen yerli ve yabancı turistlere de yeni bir ulaşım müjdesi verdi.
 • Türkiye Kilogram'daki Değişikliğe Hazır Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, kilogramın yeni tanımı için tasarlanan Kibble Denge Deneyi’nin birinci fazının başarıyla sonuçlandırıldığını belirterek, ”İkinci faz tamamlandığında dışa bağımlılık kalmayacak. Yılarca ulusal kütle prototipi dahil ölçüm standartlarımızı geliştirmede önemli rol oynayan TÜBİTAK UME bu yeni dönemde de yine ülkemizin öncüsü olacaktır” dedi.
 • EGO Otobüsleri Dezenfekte Ediliyor Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, her gün 800 binin üzerinde Başkentlinin seyahat ettiği EGO otobüslerini tepeden tırnağa temizliyor.
 • TİKA'dan Azerbaycan'da Anne Ve Çocuk Sağlığına Destek Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Azerbaycan’da yürütülmekte olan Anne ve Çocuk Sağlığı Programı kapsamında Şeki ve Gence’de 5 yaşa kadar çocuklar üzerinde acil durumlarda müdahalelere ilişkin “Çocuk İleri Yaşam Desteği” konulu teorik ve pratik eğitimler verildi.
 • ASO'dan 55. Yıl Özel Koleksiyon Sergisi Ankara Sanayi Odası 55. Kuruluş yıldönümü nedeniyle, sahip olduğu sanat eserlerinden oluşan özel koleksiyonunu ASO Kültür Merkezi’nde sergiliyor.
 • MHP'li Büyükataman'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mektup MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Bursa hızlı treni çalışmalarıyla ilgili taleplerini ilettiği bir mektup yazdı.
 • Bakan Selçuk İş Adamlarını Kabul Etti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara Balalı iş adamlarını kabul etti.
 • Toplu Taşımada Rakamlarla Bir Yıl Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın göreve geldiği ilk günden bu yana Başkent’te ulaşımın rahatlatılması adına uyguladığı reform niteliğindeki kararlar rakamlarla ortaya kondu.
 • Derste Sürpriz Ziyaretçi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Etlik Ayvalı Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.
 • Tuna Ve Ak Şehit Yakınlarını Unutmadı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile Keçiören’de esnaf ve okul ziyaretinde bulundu. Tuna ve Ak, ev ziyaretleri kapsamında 1991 yılında Şırnak’ta şehit olan Ali Balak’ın ailesine de misafir oldu.
 • Başkentin Yanı Başında Çekmeyen Telefon, Köy Sakinlerini İsyan Ettirdi Ankara’nın Bala ilçesine bağlı mahalle statüsündeki köyde telefon şebeke vericilerinin iyi çekmemesi nedeniyle Enise Cihaner askerdeki oğluyla hafta içi telefonda görüşemezken köy sakinleri ise cep telefonu görüşmelerini tepe ve çatılara çıkarak gerçekleştirebiliyor.
 • EGO Otobüs Sürücülerine Tam Donanımlı Eğitim Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Daire Başkanlığı tarafından EGO Otobüs sürücülerine; güvenli sürüş ve yangın söndürme teknikleri ile ilk yardım konusunda teorik ve pratik eğitim verildi.
 • Kentsel Dönüşüm Projeleri Devam Ediyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentin dokusunu bozan çarpık ve sağlıksız yapılaşmalar sonucu oluşan gecekondu ve sorunlu alanları ortadan kaldırmak amacıyla gerçekleştirdiği dönüşüm çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • Bahçelievler Bir Günlüğüne Trafiğe Kapatılacak, Yayalara Ve Bisikletlilere Açılacak Ankara Büyükşehir Belediyesinin desteklediği, Avrupa Birliği Delegasyonu ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenecek “Avrupa Hareketlilik Haftası” etkinliklerinin adresi Bahçelievler 7. Cadde olacak.
 • Bahçelievler Bir Günlüğüne Trafiğe Kapatılacak Ankara Büyükşehir Belediyesinin desteklediği, Avrupa Birliği Delegasyonu ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenecek “Avrupa Hareketlilik Haftası” etkinliklerinin adresi Bahçelievler 7. Cadde olacak.
 • Ankara Kalkınma Ajansı Bala İlçesini Destekliyor Ankara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Yerel Ürünlerin Ticarileştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenen “Minimum Karbon Ayak İzi İle Afşar Ellerinden Bala’m Ürünler” projesi hayata geçiriliyor.
 • Ankara Valiliği Açıklaması 'Bayramda Yol Çalışmalarına Ara Verilecek' Ankara Valiliği, Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşların ve yol kullanıcılarının güvenli seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla 18-26 Ağustos tarihleri arasında yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesinin sağlanıldığını bildirdi.
 • Ankara Valiliği'nden Kurban Bayramı'nda Yol Durumuna İlişkin Açıklama Ankara Valiliği, Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşların ve yol kullanıcılarının güvenli seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla 18-26 Ağustos tarihleri arasında yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesinin sağlanıldığını bildirdi.
 • Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Açıklaması 'Dövizdeki Dalgalanmanın Rasyonel Ve Matematiksel Bir Karşılığı Yok' Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetimi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Bakan Dönmez, dövizdeki dalgalanmanın ekonomik ve matematiksel bir karşılığı bulunmadığını kaydederek, “Belli ki burada bir operasyon var. Rasyonel karşılığı olmayan bir durumla karşı karşıyayız” dedi.
 • Ankara Büyükşehir'den 218 Çifte Düğün Şöleni Ankara Büyükşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği toplu nikah töreni ile bu yıl 218 çiftin mutluluğuna daha ev sahipliği yaptı. Çiftlerin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna kıydı.
 • Bala'da fırtına ve hortum evlerin çatısını uçurdu Ankara’nın Bala ilçesinde meydana gelen hortumda 15’i ağır olmak üzere yaklaşık 70 evde hasar oluştu.
 • Bakan Çavuşoğlu Zingapur'a Gidiyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) 51. Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamındaki bazı faaliyetlere katılmak üzere Singapur’u ziyaret edecek.
 • Türk-İş Genel Başkanı Atalay'dan Tekirdağ'daki Tren Kazasıyla İlgili Açıklama Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Tekirdağ’daki tren kazasıyla ilgili olarak Türk-İş Yönetim Kurulu adına bir açıklama yaptı.
 • Bahçeli'den 'Tren Kazası' Açıklaması MHP Lideri Devlet Bahçeli, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesindeki tren kazasına ilişkin, "Başlatılan adli ve idari soruşturmanın süratle tahkim ve temini sağlanarak sonuca bağlanması aciliyet celbetmektedir" dedi.
 • Bahçeli Açıklaması 'Tren Kazası Soruşturmasının Süratle Sonuca Bağlanması Aciliyet Celbetmektedir' MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Türkiye’nin sistemsel reformla yükselişe geçtiği tarihi bir an ve aralıkta böylesi bir kazayla karşılaşılması milletimizi haklı olarak derinden yaralamış, sevgi ve sevinçle çarpan kalpleri elbette hüzünlendirmiştir. Başlatılan adli ve idari soruşturmanın süratle tahkim ve temini sağlanarak sonuca bağlanması aciliyet celbetmektedir" dedi.
 • Ulaştırma Bakanlığından Tren Kazası Hakkında Açıklama Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Tekirdağ’da meydana gelen tren kazasına ilişkin açıklama yayımladı.
 • Başbakanlık'tan Tren Kazasına İlişkin Açıklama Tekirdağ’da meydana gelen tren kazasıyla ilgili Başbakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Muratlı-Balabanlı Bölgesine geldiğinde trenin raydan çıkması sonucu kaza meydana gelmiştir. Yaralılar ve hayatını kaybeden vatandaşlarımız var” denildi.
 • Başkan Tuna İftarda Şoför Esnafıyla Biraraya Geldi Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir iftar sofrasına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, orucunu Ankara’daki şoför esnafıyla birlikte açtı.
 • Ankara'da Yol Çalışmalarına Bayram Arası Ankara Valiliği, bayram tatilinde oluşacak trafik yoğunluğundan dolayı yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verildiğini açıkladı.
 • Ankara Valiliğinden Bayram Tatilindeki Trafik Yol Durumuna İlişkin Açıklama Ankara Valiliği, bayram tatilinde oluşacak trafik yoğunluğundan dolayı yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verildiğini açıkladı.
 • Başkan Tuna İftarını Bala'da Yaptı Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu her akşam başka bir ilçede vatandaşlarla birlikte iftar yaparak yaşayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, bu kez orucunu Bala’da açtı.
 • Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu Gölbaşı Belediyesi, Balâlıları iftar sofrasında buluşturdu.
 • Ankara'da Sel Bölgesinde Son Durum Ankara’nın Bala ilçesinde dün bir kişinin hayatını kaybettiği Yöneli köyündeki sel bölgesinin son durumu görüntülendi.
 • Başkent'in Birçok İlçesini Sel Vurdu Ankara’da yoğun yağış sebebiyle pek çok yerde sel taşkınları meydana geldi.
 • AK Parti Aday Listesi AK Parti’nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram olurken, en yaşlı adayı ise Mardin 4. sıradan aday gösterilen Ahmet Munip oldu.
 • '2 Milyon TL'den Fazla Doğrudan Yatırım Yaptık' İstanbul Balat’ta kurulan Olmadık Projeler Atölyesi, bu kez ‘kahvesiz hiç olmaz’ sloganıyla, Olmadık Kahveler Atölyesi’ni Ankara’da açtı. Kurucu A. Seçkin Canan, “Kısa sürede önemli girişimlere imza attık ve bugüne kadar 2 milyon TL’den fazla doğrudan yatırım yaptık. Bugün geldiğimiz noktada 5 girişim kurduk ve onlarcasını da destekledik” dedi.
 • Bala'da Trafik Kazası Açıklaması 2 Ölü Ankara’nın Bala ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
 • Bu Otomattan Süt Almak Çocuk Oyuncağı Ankara’da Haymana Bala Çankaya Süt Üreticileri Birliğinin hayata geçirdiği Hastalıktan Ari Çiğ Sütün Süt Otomatları Aracılığıyla Pazarlanması Projesi tüketicilerden büyük ilgi gördü.
 • Köylünün 'Sağım Kalitesindeki Sütü Halka Ulaştırma' Hayali Gerçek Oldu Stratejik Pazarlama Uzmanı Melek Bulut, her köylünün sağım kalitesindeki sütü halka ulaştırma hayalinin Çankaya Bala Haymana Süt Üreticileri Birliği’nin projesiyle gerçekleştirildiğini söyledi.
 • Ankaralılar Çiğ Sütünü Artık Süt Otomatlarından Alıyor Haymana, Bala, Çankaya Süt Üreticileri Birliğince Ankara’nın çeşitli yerlerine yerleştirilen "Çiğ Süt Satış Noktaları", güvenilir, hijyenik ve katkısız sütleri vatandaşlarla buluşturdu.
 • Ankara Çiğ Süt Satışında Rol Model Oldu Otomatlar aracılığıyla satışının ilk kez yaşama geçtiği ’Hastalıktan ari çiğ süt’ Türkiye için rol model oldu.
 • Başbakan Yıldırım Açıklaması '28 Şubat'ın Yaralarını Sardık Ama Acılarını Unutmadık' Başbakan Binali Yıldırım, “28 Şubat’ın yaralarını sardık ama acılarını unutmadık. 28 Şubat’ı unutmayacağız, unutturmayacağız. Siyaset yapmaları engellenmek istenen kadrolar şimdi iktidarda ve darbecilerden hesap soruyor. 28 Şubat döneminde yaşanan hak ihlalleri AK Parti iktidarıyla gündemden çıktı. 28 Şubat davasında sona geldik, yargılamalar devam ediyor. İntikamla değil, adaletle davranarak, hukuk içerisinde hak ettikleri en ağır cezayı alacaklar” dedi.
 • '28 Şubat'ta Siyaset Yapmaları Engellenmek İstenen Kadrolar...' Başbakan Binali Yıldırım, “Siyaset yapmaları engellenmek istenen kadrolar şimdi iktidarda ve darbecilerden hesap soruyor. 28 Şubat döneminde yaşanan hak ihlalleri AK Parti iktidarıyla gündemden çıktı” dedi.
 • '28 Şubat'ı Unutmadık, Unutturmayacağız' “28 Şubat’ı unutmadık, unutturmayacağız" diyen Başbakan Binali Yıldırım, "28 Şubat sürecinin Türkiye’ye maliyeti 390 milyar dolar. Çıkan ağır faturalar da millete ödettirildi. Başarılı veya başarısız her türlü darbe girişimi bu ülkeye ihanettir” ifadelerini kullandı.
 • Türk Eğitim-Sen'in Yeni Genel Başkanı Talip Geylan Oldu Ankara’da yapılan Türk Eğitim-Sen 6. Olağan Merkez Genel Kurulu’nda Talip Geylan 225 oy alarak genel başkanlığa seçildi. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanlığına yeniden aday olmayacağını açıklamıştı.
 • Ankaralılara Sağlıklı Süt Çankaya, Haymana, Bala Süt Yetiştiricileri Birliği Başkanı Celal Taşkın, kontrol altında bulunan hayvanlarla Ankaralılara, güvenilir, sağlıklı , hijyenik ve katkısız süt temin ettiklerini belirterek, "Bununu için Ankara’nın çeşitli bölgelerine Çiğ Süt Satış Noktaları açıyoruz. Bu noktalardaki süt en fazla 24 saat bekletilmektedir" dedi.
 • Başkent'te Engel Yok Kent yaşamı içinde başkasına ihtiyaç duymadan rahatça dolaşabileceği ortamları sağlayarak gerekli tedbirleri almaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sosyal ve sağlık ihtiyaçları konusunda da projeler üretiyor.
 • EGO Personelinden Örnek Davranış EGO Genel Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı işbirliğinde düzenlenen“Kan Bağışı Kampanyası” kapsamında EGO personeli kan bağışında bulundu.
 • EGO Şoförlerine Eğitim Protokolü Ankara ulaşımının ağırlığını taşıyan bin 200 EGO şoförünün katılacağı eğitim programı için protokol imzalandı.
 • Başkan Tuna, Bala'da İncelemelerde Bulundu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Bala’da yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi.
 • Özel Hava Alay Komutanlığı Davasında Ceza Yağdı 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında Etimesgut’taki Özel Hava Alay Komutanlığında yaşanan eylemlere ilişkin 27 sanık hakkında açılan davada karar açıklandı. 14 sanık ağırlaştırılmış müebbet hapis, 7 sanık ise müebbet hapis cezalasına çarptırıldı.
 • Özel Hava Alay Komutanlığı Davasında Darbecilere Ceza Yağdı Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında Etimesgut’taki Özel Hava Alay Komutanlığında yaşanan eylemlere ilişkin 27 sanık hakkında açılan davada karar açıklandı. Mahkeme heyeti, 14 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına, 7 sanığın ise müebbet hapis ile cezalandırılmasına karar verdi.
 • Afrin Şehidi Musa Özalkan'ın Vasiyeti MHP Lideri Bahçeli Tarafından Yerine Getirilecek Afrin şehidi Musa Özalkan’ın Telafer’de anaokulu, kreş veya kültür merkezi yaptırılarak adının verilmesi isteği MHP Lideri Bahçeli tarafından yerine getirilecek.
 • Eski Belediye Başkanının Adı Yıllarca Hizmet Ettiği İlçede Yaşayacak Ankara Büyükşehir Belediyesi bir vefa örneğini daha gösterdi. 2016 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Ankara’nın Bala ilçesinin eski Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz’ün adı Bala’da bir caddeye verildi.
 • Demir Kilise Yarın Açılıyor İstanbul Balat’ta bulunan Demir Kilise’nin (Sveti Stefan Kilisesi) restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının akabinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde 7 Ocak 2018 tarihinde açılışı gerçekleştirilecek.
 • 'Art Zone' kapılarını 'Change Over' sergisi ile açtı Ankara’nın sosyal yaşamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Cubes Ankara’nın sanat merkezi Art Zone 23 Aralık 2017’de ünlü sanatçı Yiğit Yazıcı’nın küratörlüğünde hazırlanan Change Over sergisi ile açıldı.
 • Ankara'da ilginç inek hırsızlığı davası Ankara’nın Bala ilçesinde 4’ü akraba 5 kişi, alkol aldıktan sonra gittikleri büyükbaş hayvan çiftliğinde çobanı darp edip 1 inek çaldı. Çaldıkları ineği satamayan ve çobanın ihbarı üzerine yakalanan 5 kişi hakkında, 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • Ankara Marka Festivali Sona Erdi Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) "Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler" temasıyla bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Ankara Marka Festivali’nin (AMF) son gününde de birbirinden ilgi çekici konular ve konuşmacılar Ankaralı izleyicilerle buluştu.
 • Genç Ressamlar ASO'da Buluştu Ankara Sanayi Odası (ASO), özel bir sergiye daha ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan genç yetenekli ressamların eserleri, “Küçük İşler Karma Resim Sergisi” adı altında bir araya geldi.
 • '7.5 Milyon Civarında Bağımsız Birimin Dönüşmesi Gerekiyor' Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Türkiye’de 7.5 milyon civarında bağımsız birimin dönüşmesi, yenilenmesi gerekiyor. Biz gelecek yıldan itibaren pilot yıl ilan edip, yılda 500 bin civarında Türkiye’deki bağımsız birimi değiştirip yenileyeceğiz" dedi.
 • Bakan Özhaseki Açıklaması '7.5 Milyon Civarında Bağımsız Birimin Dönüşmesi Gerekiyor' Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye’nin deprem ülkesi olduğuna dikkat çekerek, "Yaptığımız hesaplamalara göre 7.5 milyon civarında bağımsız birimin dönüşmesi, yenilenmesi gerekiyor. Biz gelecek yıldan itibaren pilot yıl ilan edip, yılda 500 bin civarında Türkiye’deki bağımsız birimi değiştirip yenileyeceğiz" dedi.
 • Başkan Yaşar, Balalılarla Buluştu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cumhur Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
 • Orman Ve Su İşleri Bakanlığından Ankara'ya 15 Dev Eser Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 22 Kasım Çarşamba günü düzenlenecek toplu temel atma merasimi ile 249 milyon lira yatırım bedelli 15 dev eserin Ankara’da hizmete açılacağını belirtti.
 • Apaydın Açıklaması 'Kışın Kaza Riski Yaza Göre 6 Kat Fazla' Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, kışın kaza riskinin yaza göre 6 kat fazla olduğunu belirterek, sürücüleri araçların kışlık bakımı yapmaları konusunda uyardı.
 • Ankara'da 24 Saat Kesintisiz Ulaşım Başladı Ankara’da 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti, EGO Genel Müdür Balamir Gündoğdu’nun yolcu ve şoförlere tatlı ikramıyla başlatıldı.
 • 38 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Açıklaması Biri Gri Listeden! 6-13 Kasım haftasında 38 terörist etkisiz hale getirildi.
 • Gri Listedeki Terörist Yaralı Olarak Yakalandı İçişleri Bakanlığı, son bir haftada yurt içinde terörden arananlar listesi gri kategoride bulunan Musa Koçali Bala isimli teröristin yaralı olarak ele geçirildiğini açıkladı.
 1  2  ...  13 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !