AKYURT HABERLERİ / Ankara

 • Akyurt'ta 15 Temmuz Coşkusu 15 Temmuz 2016’da gerçekleşen hain darbe girişiminin 2. yıl dönümü etkinlikleri münasebetiyle tüm yurtta olduğu gibi Akyurt’ta da vatandaşlar 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanında bir araya geldi.
 • Fuar Alanı 2019'Da Bitecek Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Akyurt’ta yapılacak olan Ankara Uluslararası Fuar Alanı’nın Temmuz 2019’da tamamlanacağını belirtti.
 • Başkan Tuna'dan Çiftçiye Destek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın talimatıyla çiftçilere destek çalışmaları artarak devam ediyor.
 • Tosunpaşa Arpa Çeşidi Akyurt'ta Tanıtıldı Akyurt’ta İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Akyurt Ziraat Odası tarafından düzenlenen ’Tarla Günü’nde Tosunpaşa arpa tohumunun tanıtımı yapıldı.
 • Başkan Tuna'dan Seçim Öncesi Değerlendirme Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 24 Haziran seçimleri ile ilgili, “24 Haziran seçimleri siyasi bir mesele değil, memleketin geleceği meselesi. Tüm halkımız oynanan oyunların farkında. Oyunu bozmak için Başkentlilerin elinden geleni yapacağına inanıyorum” dedi.
 • 'Ankara'ya Farklı Bir Millet Bahçesi Kazandırıyoruz' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ankara’ya diğer şehirlerimizden daha farklı bir millet bahçesi kazandırıyoruz. Dev bir alanda millet bahçesini oluşturuyoruz. Ankara’ya hayırlı olsun" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Ankara'ya Diğer Şehirlerimizden Daha Farklı Bir Millet Bahçesi Kazandırıyoruz' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ankara’ya diğer şehirlerimizden daha farklı bir millet bahçesi kazandırıyoruz. Dev bir alanda millet bahçesini oluşturuyoruz. Ankara’ya hayırlı olsun. Artık yeşil Ankara olacak. Millet bahçemiz içinde stadından konser salonuna kapalı spor salonundan camisine kadar çok büyük ve orijinal bir eser olacak. İngiliz’in Hyde Park’ı varsa bizim de burada devasa bir millet bahçemiz olacak" dedi.
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna Orucunu Her Gün Bir Başka İlçede Açıyor Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ramazan ayında her gün farklı ilçede vatandaşlarla iftar sofrasında buluşuyor.
 • Başkan Tuna Başkentlilerle İftar Sofralarında Buluşuyor Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ramazan ayında her gün farklı ilçede vatandaşlarla iftar sofrasında buluşuyor.
 • AKSİAD Başkanı Çelik Açıklaması 'Ankara Firmaları Göğsümüzü Kabarttı' Ankara’nın sanayinin başkenti olma yolunda hızla ilerlediğini belirten Akyurt Sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Başkanı Ali Tekin Çelik, “2016 yılında, ilk 500’de 37 firma yer alıyordu. Bunun 39’a çıkmış olması Ankara’nın gelişen sanayisinin göstergesidir” dedi. Çelik, Ankara’nın Türkiye’nin ilk 500 firma arasına giren firma sayısını 37’den 39’a çıkarmış olmasının başkent adına gurur verici olduğunu söyledi.
 • Akyurt'ta Besi Çiftliği Tepkisi Ankara Akyurt’ta mahallelerine besi çiftliği ruhsatı verildiğini öğrenen vatandaşlar Akyurt Kaymakamı Osman Altın’ı ziyaret ederek sürecin durdurulmasını istedi.
 • Tarkan Toper Seçim Öncesi Yaşlıların Duasını Aldı MHP Milletvekli Adayları tüm kadrosuyla sahada vatandaşla kucaklaşıyor. MHP’nin 2. Bölge Adayı Tarkan Toper de seçim kampanyası kapsamında sahalarda. Büyük, küçük demeden herkesimin ilgisi ile karşılaşan Toper, “Sahadan aldığımız enerji ve inançla yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz” dedi. Toper, kampanyasına Ankara’nın Akyurt ilçesinde devam etti.
 • Başkan Tuna, İftarını Akyurt'ta Yaptı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ramazan ayı boyunca ilçe ilçe dolaşarak vatandaşlarla orucunu açıyor. Başkan Tuna son olarak Akyurt’ta İmam Hatip öğrencileriyle birlikte iftar sofrasında buluştu.
 • Ankara Büyükşehir'den Çiftçiye Destek Ankara Büyükşehir Belediyesinin, Ankara balı üretiminin artırılması ve arıcılıkla uğraşan vatandaşlara destek sağlanması amacıyla başlattığı “Arılı Kovan ve Malzeme Desteği” kapsamında Akyurt’taki çiftçilere 550 adet arılı kovan desteği yapıldı.
 • Akyurt Belediyesinden Esnafa İftar Akyurt Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programında Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş esnaflar ile bir araya geldi.
 • Ankara Büyükşehir Belediyesinin Sebze Fidesi Ve Salatalık Tohumu Desteği 14 Mayıs'ta Başlıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ayaş, Akyurt, Kalecik ve Çubuk’ta 480 çiftçiye 13 bin 693 sebze fidanı ve 3 bin 225 paket salatalık tohumu dağıtacak. Dağıtımlar 14 Mayıs’ta başlıyor.
 • Ankara Büyükşehir Belediyesi, 14 Çevre İlçeye 85 Milyon 300 Bin Liralık Yatırım Desteği Sağlıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan 14 çevre ilçeye 85 milyon 300 bin liralık yatırım desteği veriyor.
 • AKSİAD Başkanı Çelik Açıklaması 'Silikon Vadisi'ne Büyükelçi Atayalım' Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği (AKSİAD) Başkanı Ali Tekin Çelik, hızla gelişen teknolojiye karşı adapte sağlamak için topyekun bir seferberlik gerektiğini belirtti ve Silikon Vadisi’ne büyükelçi atanmasını önerdi.
 • Kut'ül Amare Zaferi Akyurt'ta Kutlandı Ankara’nın Akyurt ilçesinde Kut’ül Amare Zaferi düzenlenen programla kutlandı.
 • Akyurt'a 3 Katlı Sosyal Tesis Geliyor Akyurt’ta Höyük Park’ta taziye evinin de yer alacağı "Höyük Park Sosyal Tesisi" inşaatı devam ediyor.
 • Akyurt-Çubuk Yolunda Asfalt Çalışması Akyurt ve Çubuk arasında ulaşımı sağlayan yolda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışması başlatıldı.
 • Başkan Tuna'dan Erken Seçim Değerlendirmesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "Vatandaş seçim atmosferine girmişti. Seçimlerin erkene alınması verimli ve iyi oldu" dedi.
 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna Açıklaması 'AK Parti Olarak Bütün Seçimlere Her An Hazırız' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Başkent’in su sıkıntısının olmadığını ve metrolara yakın uygun okullara yer altı otoparkları yapmayı düşündüklerini belirtti. Tuna, ayrıca erken seçimle ilgili, “AK Parti olarak bütün seçimlere her an hazırız” dedi.
 • Akyurt'a 106 Yataklı Devlet Hastanesi Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Akyurt’a 106 yataklı devlet hastanesi yapılacağı müjdesini verdi.
 • Akyurt Süt Üreticileri Birliği Kuruluyor Akyurt Kaymakamlığı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Akyurt Ziraat Odası’nın öncülüğünde Akyurt Süt Üreticileri Birliği kuruluyor.
 • TOKİ 28 İlde 197 Arsayı Satışa Sundu Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 28 ilde 197 adet arsayı satışa sundu. Muhammen bedeli yaklaşık 872 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak.
 • Başkan Tuna Akyurt'ta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, haftalık ilçe ziyaretlerine Akyurt ile devam etti. Başkan Tuna’ya Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ve AK Parti İlçe Başkanı Kadir Gürbüz de eşlik etti.
 • Akyurt Fuar Alanı İçin İhale Tarihi Belirlendi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Akyurt’taki fuar alanıyla ilgili olarak kurulan şirket ortaklarıyla toplantı yaptı. Toplantıda, Akyurt’a yapılacak fuar alanı için 30 Mart’ta ihaleye çıkılması kararlaştırıldı.
 • '2018 Yılında Halk Ekmeğine Zam Yapmayacağız' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 2018 yılında Halk Ekmeğine zam yapılmayacağını açıkladı. Tuna, Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin başka bir yere taşınmayacağını ve kesin olarak yerinde kalacağını söyledi.
 • Başkan Tuna Açıklaması '2018 Yılında Halk Ekmeğine Zam Yapmayacağız' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 2018 yılında Halk Ekmeğine zam yapılmayacağını açıkladı. Tuna, Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin başka bir yere taşınmayacağını ve kesin olarak yerinde kalacağını söyledi.
 • Başkan Tuna'dan İlçelere İşbirliği Mesajı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 25 ilçedeki talep ve beklentiler konusunda ilçe belediye başkanlarına ve belediye meclis üyelerine işbirliği mesajı verdi.
 • Başkan Tuna Açıklaması 'Gelirler Artınca Merkez İlçelerde De Su İndirimi Yapmak İstiyoruz' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "Su meselesinde de 16 ilçede su fiyatlarında indirime gittik. Böylece 16 ilçede hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın daha verimli üretim yapabilmelerine destek olabileceğimizi hatta mahallelerin boşalmasının önüne geçerek, gençlerin de kalmasına katkıda bulanabileceğimizi düşündük. Geriye merkez ilçelerde su fiyatlarında indirim beklentisi var. Onu da unutmadık düşünüyoruz. Gelirler artınca orada da bir güzellik yapmak istiyoruz" dedi.
 • 'Bu Millete Kefen Biçenin Sonu Hep Hüsran Olmuştur' Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tarih boyunca bu millete kefen biçenin sonu hep hüsran olmuştur, şimdi de öyle oldu. Bize dışarıdan saldırmayı göze alamayanların içimizden devşirdikleri hainlerin sonu da hep hüsran olmuştur. Bu milletin mayası sağlam" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Birilerinin Faizdeki Anlayışına Katılmıyorum' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birilerinin faizdeki anlayışına katılmıyorum. Mevduat hesaplarına girecek olanlar bilesiniz ki faiz yarışı ile girmeyecekler, onlar da güven esaslı yarışa gireceklerdir. En güvenli olan yerler neresi ise vatandaş gelir parasını oraya yatırır. Görüldüğü gibi 4-5 yıldır maruz kaldığımız onca saldırıya, tuzağa ve ihanete rağmen hala dimdik ayakta bir Türkiye ve ekonomisi vardır” dedi.
 • TÜRKONFED 21. Girişim Ve İş Dünyası Zirvesi Ankara Kalkınma Ajansının da destek verdiği “Türkiye’nin Yükselen Liderleri” temalı 21. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Ankara’da yapıldı.
 • TÜRKONFED 21. Girişim Ve İş Dünyası Zirvesi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Türkiye’de siyasi partilerdeki kadın kollarını kaldırmadığımız sürece aradaki o dengesizliği kaldıramayız” dedi. Zeybekci, Türkiye’nin IMF’nin satın alma gücü kalitesine göre dünyanın 13’üncü Avrupa’nın 5’inci büyük ekonomisi haline geldiğini söyledi.
 • ATO Başkanı Baran Açıklaması 'Ankara Yerli Otomobilde Babayiğitlerimize Yedek Parça Desteği Verebilir' Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Başkent’in gelişmiş bir sanayi yapısına sahip olduğunu belirterek, “Ankara, yerli otomobilde babayiğitlerimize yedek parça desteği verebilir” dedi.
 • Hissedar Temsilcileri, Ortaklar Fuar Alanı İçin Bir Araya Gelecek Ankara Uluslararası Fuar Alanı ve Kongre Merkezi için hissedar temsilcileri yarın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın makamında bir araya gelecek.
 • STK'lardan Marka Festivali'ne Destek Ankara Ticaret Odasının (ATO) 13-14-15 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceği 3. Ankara Marka Festivali hazırlık çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarıyla istişare toplantısı yapıldı.
 • 450 Oto Galerisi Otonomi'ye Taşındı Ankara il sınırları içerisinde faaliyet gösteren 688 ikinci el oto galerisinden 450’si Akyurt’ta bulunan Otonomi’ye taşındı.
 • Başkan Gökçek, Bakan Arslan'la Esenboğa Metrosu Ve Akyurt Fuar Alanı Projesini Görüştü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Esenboğa Havalimanı’na yapılacak metronun güzergahının Akyurt’a yapılacak fuar alanından geçirilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile TOBB, ATO, ASO, ATB başkanları ve Akyurt Belediye Başkanı; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyaret etti.
 • Başkent'te Gıda Zehirlenmesi Şüphesi Ankara’da bir fabrikada çalışan işçilerden 12’si gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alındı.
 • Ankara'nın Suyu 24 Saat Gözetim Altında Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, başkentin yaklaşık 15 kilometre uzunluğundaki su dağıtım şebekesi başta olmak üzere, pompa istasyonları, su depoları ile arıtma tesislerini 24 saat gözetim altında tutuyor.
 • Ankara Fuar Alanı'nın Yapımı Konusunda Anlaşma Sağlandı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Fuar Alanı’nın yapımı için tüm hissedarlarla anlaşmanın sağlandığı müjdesini verdi. Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirdikleri toplantı sonucunda, mevcut projede tadilat yapılmasına, yapım fiyatının düşürülmesine, 14 Ağustos’a kadar yeni projenin hazırlanmasına ve 8 Eylül’de yapım ihalesine çıkılmasına karar verdiklerini belirtti.
 • Başkent'te Kuyuya Düşen Koyunu İtfaiye Kurtardı Başkent’te 20 metre derinliğindeki kuyuya düşen koyun, itfaiye erlerinin başarılı operasyonu ile kurtarıldı.
 • Büyükşehir Meclis Üyelerine 'Şehir Hastaneleri Yol Planları' Sunumu Yapıldı Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Bilkent ve Etlik’teki şehir hastanelerine kolay ve rahat ulaşım için Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen yol çalışmaları kapsamında; Eskişehir Yolu’ndaki metro durağından Bilkent Hastane bölgesine 1 km uzunluğunda, Etlik Hastane bölgesine de Ulus’tan başlayarak 20 kilometrelik monoray yapılacağını bildirdi.
 • GTÜ Öğrencileri ASELSAN'da Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ), öğretim görevlileri ve öğrencileri ile savunma sanayinde Türkiye’nin önde gelen kurumu ASELSAN’a teknik gezi düzenledi.
 • Gökçek, 'Otonomi' Esnafının İftarına Katıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, OTONOMİ esnafının iftar yemeğine katıldı. Gökçek,” “Otonomi, hiç ama hiç tartışmasız Türkiye’nin en örnek projelerinden biri” dedi.
 • Gökçek, Projeleri Anlattı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Kutsal emanetler müzesi için dünyanın dört bir yanından emanetleri toplatıyorum” dedi.
 • 6 İle Elektrik Kesintisi Uyarısı Ankara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ın bazı bölgelerine 10 Mayıs’ta elektrik verilemeyecek.
 • Ankara Ve İstanbul Polisinden Ortak Operasyon Ankara ile İstanbul polisinin ortak çalışması sonucunda, bir kamyonette narkotik dedektör köpeklerle yapılan aramada, 16 adet metal kutuya zulalanmış şekilde toplamda 212 kilo 830 gram esrar maddesi ile 4 kilo 940 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.
 • Ankara-İstanbul Narkotimlerinin Ortak Çalışmasıyla Zehir Tacirlerine Darbe Vuruldu Ankara ile İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüklerinin ortak çalışması sonucunda, bir kamyonette narkotik dedektör köpeklerle yapılan aramada, kanepe kenar kısımlarında 16 adet metal kutuya zulalanmış şekilde toplamda 212 kilo 830 gram esrar maddesi ile 4 kilo 940 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.
 • Yahyalar Aile Yaşam Merkezi, Üyelerini Bekliyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, her yaştan vatandaşın aynı anda faaliyette bulunabildiği aile yaşam merkezlerinden dokuzuncusu olan Yahyalar Aile Yaşam Merkezi’ni hizmete açtı. Yenimahalle sınırları içinde hizmete giren merkezde bir yandan üye kayıtları devam ederken, bir yandan da yeni üyelere hizmet veriliyor.
 • Çetinkaya Açıklaması '16. Türk Devleti MHP'nin Teminatı Altında' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanlığı, referandum süreciyle ilgili bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, “Biz Milliyetçi Hareket mensupları olarak 16 Nisan’da, 16. Türk devletinin bekası ve aydınlık geleceği için kararlıyız” dedi.
 • Çocuklar Ve Mağdur Kadınlar İçin 'Adli Görüşme Odası' Uygulaması Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, Adli Görüşme Odaları uygulamasını değerlendirdi. Yılmaz, "Buradaki amacımız olayların en iyi şekilde ortaya çıkması, bu süreçte de çocukların veya mağdur bayanların rencide olmadan ifadelerini verebilmesi" dedi.
 • Türkiye'nin İki Büyük Odası ATO İle İTO Ortak Çalışmalara İmza Atacak Türkiye’nin iki büyük odası olan Ankara Ticaret Odası (ATO) ile İstanbul Ticaret Odası (İTO) ortak çalışmalara imza atacak. ATO ile İTO ortaklaşa “Ticaret Beklenti Anketi” yapacak.
 • Ankara'da Katliam Gibi Kaza Açıklaması 5 Ölü Ankara’nın Akyurt ilçesinde, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
 • Başkent'te Feci Kaza Açıklaması 5 Ölü, 1 Yaralı Ankara’nın Akyurt ilçesine beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, otomobilde bulunan 5 kişi hayatını kaybederken, beton mikserinin sürücüsü yaralı olarak kurtarıldı.
 • Ankara'da feci kaza: 5 ölü Ankara'nın Akyurt ilçesinde beton mikseriyle otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • Ankara'nın Akyurt ilçesinde trafik kazası: 5 ölü Ankara’nın Akyurt ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi öldü 1 kişi ise yaralandı.
 • ATO Ticaret Ataşelerini Buluşturdu Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, 4’üncü Ticaret Ataşeleri Buluşması’nda, “Sizleri dostlarımız olarak görüyoruz. Var olan ticari ilişkilerimizi daha da ileriye taşımak adına bize düşen her ne varsa elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.
 • Gökçek Açıklaması 'Hayır Diyenlerin İçinde Terör Örgütleri Yer Alıyor' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasına ilişkin, “Her hayır diyene terörist denilemez, ama her hain terörist hayır diyor. Bu millet evet demek zorunda”
 • Ankara'da Jandarmadan Dolandırıcılara Ağır Darbe ANKARA – Ankara’da jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda parada sahtecilik ve dolandırıcılık yapan an şebeke çökertilirken, çok sayıda sahte para ve mühimmat ele geçirildi.
 • Büyükşehir'den Yıpranan Ve Bozulan Asfalta Bakım Ankara Büyükşehir Belediyesi, kış aylarında yıpranan ve bozulan asfaltlarda yama, bakım ve onarım çalışması başlattı.
 • Ankara Fuar Alanı Olağanüstü Genel Kurulu ANKARA – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre A.Ş’nin Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısı’nda, hissedarlara, hisselerini Büyükşehir Belediyesi ile Akyurt Belediyesine devretmelerini, projenin bu şekilde yürütülmesini önerdiğini belirtti.
 • Ankara Fuar Alanı Olağanüstü Genel Kurulu Toplandı Ankara Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan “Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre A.Ş”nin Olağanüstü Genel Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkan Melih Gökçek yönetiminde toplandı.
 • Ankara'da Sahte 137 Bin Dolar Ele Geçirildi Ankara’da piyasaya sahte Amerikan doları sürmeye çalışan 3 şüpheliye yönelik düzenlenen operasyonda sahte 137 bin dolar ele geçirildi.
 • Ankara Sanayi Odası, İstihdam Seferberliği Toplantılarına Başlıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine "İstihdam Seferberliği" başlatan Ankara Sanayi Odası, İşkur’la birlikte istihdam desteklerinin anlatılacağı toplantılar zincirine pazartesi günü başlıyor.
 • Ankara Büyükşehir Belediyesinden ATO'ya Cevap Ankara Ticaret Odasının (ATO) Ankara Uluslararası Fuar Alanı ve Kongre Merkezi için kurulan şirketin yönetim kurulu toplantısına katılamama sebebiyle ilgili yaptığı açıklamaya cevap veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, açıklamanın Ankaralıları ve kamuoyunu yanıltmak amacıyla tamamen doğru olmayan bir şekilde olduğunu kaydetti.
 • ATO Başkanı Baran'dan Fuar Alanı Açıklaması ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına katılmadığı yönündeki iddialara açıklık getirdi.
 1  2  ...  3 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !