Elibol Açıklaması 'Bu Savaşı Başarı İle Atlatacağız”

Haber Tarihi : 09.05.2015 18:32:57 AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Türkiye’nin 7 Haziran seçimlerini kazasız belasız atlatması durumunda gücüne güç katacağını, çözüm sürecinin başarıya ulaşacağını, paralel devlet yapılanmalarına karşı verilen mücadelenin başarıya ulaşacağını söyledi.
A +   A -

Seçim çalışmaları çerçevesinde Kalecik ilçesinde Belediye Başkanı Filiz Ulusoy ile birlikte esnafları ziyaret eden Kalecik ilçesine özel bir önem verilmesi gerekliliğinin altını çizen Elibol, ”Buraya 20 yıllık CHP izlerinin silinmesi için ciddi hizmet vermemiz gerekiyor” dedi.

Muhalefet liderlerinin her seçimde oy kaybetmelerine rağmen koltuklarını bırakmadıklarını ifade eden Elibol, “Kendi genel başkanını paralel yapının da yardımı ile kaset operasyonu ile devirdi. Kendi yol arkadaşına tuzak kuran adama Allah iktidar nasip eder mi? Üç seçimdir başarısız, hatta bu seçimde iktidar hedefi koyamıyor, koalisyon hedefi koyuyor. Kalecik ilçesinde Hasayaz, Yılanlı, Kozayağı köylerinde düğünlere katılarak evlenecek gençlere mutluluklar diledi.