Başkan Yaşar'a Bir Ödül De Balalılardan

Haber Tarihi : 24.12.2018 11:30:42 Balâ Ekspres Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Büyük Hemşheri Buluşması ve Bala’nın En’leri” ödül töreni Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
A +   A -

Birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen, iş, sanat, spor, medya, bürokrasi, siyaset ve STK alanlarında 50’ye yakın başarılı ismin ödüllendirildiği gecede, ev sahibi Yenimahalle Belediye Başkanı Bala Kaymakamı Mithat Can Kutluca, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, Balalı bürokratlar, STK Temsilcileri ile çok sayıda Balalı vatandaş katıldı.

Keşke her yer Bala gibi bu ülkenin değerlerine bağlı olsa

Mehteran gösterisi ve Ankara Kulübü Derneği Seymenlerinin gösterileriyle başlayan gecede, ödülünü Bala Kaymakamı Mithat Can Kutluca’dan alan Başkan Bala gibi huzur içinde ve bu ülkenin değerlerine bağlı olsa” diye konuştu.

Gün, birlik ve beraberlik günüdür

Balâ Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Birol Karakılıç da Türkiye’nin sıkıntılı günlerden geçtiğini hatırlatarak “Gün ayrışma ve çatışma günü değil. Gün ortak değerlerimiz, ortak hedeflerimiz üzerinde kenetlenme günüdür. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Bu bağlamda bu organizasyonu düzenleyerek hemşehrilerimizi buluşturmak boynumuzun borcu olmuştu. Balalı dostlarımızı bir arada görmekten onur duydum, gurur duydum” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !