Başkan Tuna'dan Erken Seçim Değerlendirmesi

Haber Tarihi : 21.04.2018 10:14:56 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "Vatandaş seçim atmosferine girmişti. Seçimlerin erkene alınması verimli ve iyi oldu" dedi.
A +   A -

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, TRT Haber’de yayınlanan “Anadolu Soruyor” adlı programa katılarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Başkan Tuna, Türkiye’nin en önemli gündem maddesi "erken seçim" konusu ile ilgili, "24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimleri gerçekleşecek. Vatandaşlarımız seçim atmosferine girmişti bu yüzden erkene alınmasının verimli ve iyi olduğu kanaatindeyim. Çünkü seçim süreci uzadığında kamuoyunda başka yan etkileri oluyor. Yatırımcının yatırımını etkiliyor. Bürokraside başka etkileri oluyor. Bu seçimlerin hızlı şekilde tamamlanması, sağlıklı şekilde sonuçlanmasının, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verilmesi noktasında da, yurt dışı operasyonlarımız açısından da çok daha iyi olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"Ankara projelerini durdurmadıklarını ve devam edeceklerini belirten Başkan Tuna, Akyurt’a yapılacak uluslararası fuar alanının tamamlanmasıyla birlikte de Başkent turizminin olumlu yönde etkileneceğini ve şehir ekonomisinin gelişeceğini söyledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !