Başkan Çetin Ve AK Parti Adayı Yılmaz Sünnet Olan Çocukları Ziyaret Etti

Haber Tarihi : 23.01.2019 11:27:42 Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Pursaklar Belediye Başkan adayı Ayhan Yılmaz ile birlikte sünnet olan çocukları ziyaret ederek bisiklet hediye etti.
A +   A -

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 2018’de sünnet ettirilen çocuklardan Pursaklar’da ikamet edenleri Pursaklar Belediye Başkanı Pursaklar Belediye Başkanı adayı Pursaklar Belediye Başkan adayı Ayhan Yılmaz’ın seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle, ev ziyaretleriyle destek veren Başkan Pursaklar Belediye Başkan adayı Pursaklar halkının hem gönlüne dokunup hem de duasını aldıklarını ifade eden Yılmaz, “Selçuk Başkanımız çok güzel hizmetler yaptı. İnşallah bu hizmet bayrağını daha da ileri taşıyacağız” dedi.

Ev ziyaretlerine Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve üyeleri de eşlik etti. Ziyaretlerden memnun kalan ilçe sakinleri, “Selçuk Başkanımızdan razıyız, Rabbim de razı olsun. Pursaklar’a çok büyük hizmetleri oldu. Bu hizmetlerin devam etmesini istiyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi ve taleplerini iletti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !